انتخاب برگه

بهترین ایمپلنت شهرکرد

دکتر مهران دانشمند

بهترین متخصص ایمپلنت شهرکرد کیست؟

در ابتدا باید بدانید ایمپلنت چیست، ایمپلنت جایگزین مصنوعی دندان است که امروزه به عنوان درمان استاندارد برای پر کردن جای خالی دندانها در نظر گرفته میشود. درواقع ایمپلنت دندان یک میله کوچک پیچی شکل است که طی یک عمل جراحی در داخل استخوان فک فرو میرود تا به استخوان اطراف جوش خورده و آماده نگه داشتن تاج مصنوعی دندان شود.  پایه ایمپلنت به عنوان ریشه دندان عمل میکند و روکش دندان به عنوان تاج دندان. بنابراین ایمپلنت نیازی به تکیه بر دندانهای اطراف ندارد و در داخل استخوان فک ثابت می ماند. فرایند جوش خوردن استخوان به ایمپلنت را یکپارچگی استخوان (osseointegration) میگویند.در ادامه به معرفی دکتر مهران دانشمند بهترین متخصص ایمپلنت شهرکرد می پردازیم.

دکتر مهران دانشمند

عضو انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران متولد ۱۳۶۶ اصفهان می باشند.
ایشان دوره دندانپزشکی عمومی خود را با موفقیت در اصفهان گذرانده و در سال ۱۳۹۱ فارغ التحصیل گردیدند.
پس از گذراندن دوره طرح عمومی دندانپزشکی،در سال ۱۳۹۳ با کسب رتبه برتر در امتحان ورودی دستیاری تخصصی، مشغول به تحصیل در رشته جراحی دهان، فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شده و پس از اتمام این دوره به عنوان دستیار ارشد، موفق به کسب بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت گردیدند.
ایشان به مدت دو سال به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، به تدریس دانشجویان و درمان بیماران در بیمارستان کاشانی مشغول گردیدند.
دکتر مهران دانشمند در سال ۱۴۰۰ پس از موفقیت در امتحان ورودی ، وارد دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکولوژی فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و پس از گذراندن این دوره مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکولوژی فک و صورت را دریافت نمودند.
از جمله فعالیت های علمی و تخصصی دکتر دانشمند میتوان به عضویت در تیم ترجمه برخی کتب رفرنس دندانپزشکی، مشارکت در برگزاری سمپوزیوم های دندانپزشکی، چاپ چندین مقاله در برترین ژورنالهای علمی دنیای دهان و دندان و فک و کسب عنوان پژوهشگر برتر جوان در سال ۱۴۰۱ ، اشاره کرد.

دکتر دانشمند فارغ التحصیل دکترای حرفه ای دندانپزشکی ۱۳۹۱
فارغ التحصیل دکترای تخصصی جراحی دهان فک و صورت و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۱۳۹۷
دارای مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکولوژی فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی تهران
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد۱۳۹۸-۱۴۰۱

بهترین ایمپلنت شهرکرد | دکتر مهران دانشمند

مزایای درمان با ایمپلنت :

  1. یکی از مزایای مهم ظاهر بسیار زیبا و طبیعی آنهاست، ایمپلنت ها به دندان های طبیعی بسیار شبیه اند و از آنجا که در استخوان فک محکم می شوند ماندگاری زیادی دارند.
  2. به این دلیل که یک عضو ثابت هستند ناراحتی پروتز های متحرک را بوجود نمی آورند و جزئی از دهان شما خواهند بود.
  3. طول عمر آنها بسیار زیاد است و سال ها قابل مصرف خواهند بود. با مراقبت خوب، بسیاری از آنها یک عمر قابل استفاده خواهند بود.
  4. تنها مزیت پروتز های متحرک ، همان قابلیت جا به جایی آنهاست، اما ایمپلنت ها با پایه های محکم، نه نیاز به چسب های آلوده دارند و نه آزار دهنده هستند.
  5. پروتز های متحرک میتوانند در هنگام غذا خوردن برای شما ناراحتی هایی ایجاد کنند اما با این درمان به شما اجازه می دهد غذاهای مورد علاقه خودتان را با لذت و بدون درد میل کنید
  6. نیازی به استفاده از دندان های دیگر ندارند و حتی از آنها پشتیبانی می کنند، از آنجا که دندان های مجاور برای حمایت به کار گرفته نشده اند، بیشتر دندان های شما دست نخورده باقی می ماند
  7. تاثیر گذاری مثبت در گفتار بیمار از دیگر مزیت های دیگر آن هستند، دندان های لق با حرکت در دهان ممکن است موجب کاستن از کیفیت صحبت کردن افراد شود، و به شما اجازه می دهد با اعتماد به نفس بیشتر و به بهترین شکل با دیگران ارتباط برقرار کنید.می توانند اعتماد به نفس شما را بسیار بالاتر ببرند و لبخند زیبا تری برای شما بوجود بیاورند.

خدمات تخصصی دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد:

خدمات تخصصی ایمپلنت:
سایر خدمات:

Buccal fat:  جراحی برداشتن توده‌های چربی از گونه‌های پر با هدف باریک سازی و ایجاد انحنای بیشتر در افراد دارای صورت گرد

تزریق ژل ( فیلر ) خط خنده: برطرف نمودن شیارهای ایجاد شده با افزایش سن در اطراف بینی و لب و جوانسازی صورت

تزریق ژل ( فیلر ) لب و گونه: حجیم سازی و فرم دهی لب ها و از بین بردن شیارها و چروک ها اطراف

لیفت پیشانی : رفع چین و چروک پیشانی و افتادگی ابروها و پلک

انجام لیفت شقیقه : بالا بردن و فرم دهی نوک ابروها

لیفت صورت : از بین بردن افتادگی گونه و چین و چروک های صورت ، گونه و غبغب

ساکشن غبغب : از بین بردن چربی های ناحیه زیر فک و زاویه سازی

بلفاروپلاستی : بر طرف کردن افتادگی و پف پلک ها

تزریق چربی: برداشت چربی از بدن خود فرد و تزریق به نواحی مختلف صورت جهت افزایش حجم و جوان سازی

جراحی فک: اصلاح مشکلات ناشی از رشد زیاد یا عدم رشد کافی فک بالا یا پائین ، اصلاح مشکلات ظاهری فک ها ، مشکلات جویدن و تنفسی

جراحی دندان:جراحی دندان نهفته نهفتگی دندان به وضعیتی گفته می شود که در آن دندان موفق نمی شود کامل از لثه بیرون بزند 

رینوپلاستی : اصلاح مشکلات ظاهری و تنفسی بینی

اتوپلاستی : اصلاح مشکلات ظاهری لاله ی گوش

جهت مشاهده اطلاعات تماس دکتر مهران دانشمند متخصص ایمپلنت شهرکرد و اصفهان به سایت (WWW.dr-mehran-daneshmand.ir) مراجعه کنید.

 مشاهده صفحه اینستاگرام کلیک کنید.

بهترین ایمپلنت شهرکرد در دکتر آف


سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ