انتخاب برگه

چرا اینستاگرام مهم است؟

اینستاگرام را این روزها همه می‌شناسند، جذابیت و تاثیرگذاری عکس در نگاه مخاطب و همچنین راحتی استفاده از این نرم‌افزار باعث شده که هر روز به کاربران این شبکه اجتماعی اضافه گردد.

اینستاگرام چند وقتی است که به لیست شبکه‌های اجتماعی پرکاربر اضافه شده و در سرتاسر دنیا وجه عمومی پیدا کرده است. مهم بودن اینستاگرام از آنجایی شروع شد که کسب و کار های مختلف  نیز صفحه‌ای در این نرم‌افزار برای خود باز‌‌‌‌‌‌‌ کردند تا کاربران و مشتریان خود را در آنجا همراهی کنند. پزشکان نیز از این قاعده مستثنی نیستند، اینستاگرام یک «باید» برای شما است. زیرا اینستاگرام بهترین مدیا برای افراد معروف، کسب و کار‌های کوچک و بزرگ و حتی افراد معمولی است که حرفی برای گفتن دارند.

 افزایش فالور واقعی اینستاگرام

شکی نیست که هم اکنون اینستاگرام پرچمدار شبکه های اجتماعی محبوب در کلا دنیا و به ویژه کشور ماست. با وجود فیلتر شدن تلگرام محبوبیت بیشتری نیز پیدا خواهد کرد. به خاطر همین هم هر کجا که مخاطبان زیادی در آن فعالیت داشته باشند بهترین مکان برای تبلیغات، بازاریابی، برند سازی و در کل راه اندازی کسب و کار جدیدی است.

همانطور که می دانید دارایی هر کسب و کاری در اینستاگرام تعداد دنبال کنندگانش است. پس فالوور در اینستاگرام خیلی مهم است. البته فالوور های واقعی و علاقه مند به کسب و کارتان. راه های افزایش فالوور اینستاگرام هم خدارو شکر زیاد است. از خرید فالوور اینستاگرام گرفته تا استفاده از ربات های اینستاگرامی!

چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟

کسانی که فکر می کنند با خرید فالوور فیک اینستاگرام می توانند یک شبه اعتبار بالایی کسب کنند، فقط فکر می کنند که اینطور است ولی در واقع کاملا بر عکس است.

الان هر کسی می داند که پیجی که مثلا 10 کا فالوور دارد باید حداقل 2 کا لایک برای هر پستش داشته باشد. ولی پیج هایی که فالوور می خرند وضعیت لایک پست هایشان خیلی افتضاح تر از این حرفا است. همین دلیل کافی است تا اعتبار پیج تان کاهش یابد و افراد زیادی متوجه شوند که پیج شما قابل اعتماد نیست!

پس همانطور که متوجه شدید فالوور های فیک و به قول معروف خریدنی باعث لطمه زدن به برند و کسب و کارتان در اینستاگرام می شود. متاسفانه کسب و کارهای بزرگی از این روش برای افزایش فالوور پیج اینستاگراشان استفاده می کنند ولی نمی دانند در آینده با دستان خود قرار است کسب و کار خود را نابود کنند.

بهترین راه این است که اصولی به دنبال بالا بردن فالوور های پیج اینستاگرام تان باشید. هیچ چیز مانند فالوور های واقعی برای شما اهمیت ندارد. کلینیک 24  ایده هایی را با شما در میان می گذارد تا بتوانید دنبال کنندگانی که واقعا عاشق کسب و کار شما هستند را پیدا کنید.

شرکت کلینیک 24 در زمینه افزایش فالور های های واقعی و مرتبط با کسب و کار شما فعالیت میکند.

برخی از فعالیت های شرکت برای افزایش فالور های واقعی اینستاگرامی

  • طراحی پروفایل جذاب
  • قرار دادن پست های مرتبط 
  • قرار دادن ویدیو های مرتبط با فعالیت شما 
  • هشتگ گذاری حرفه ای و صحیح
  • تعامل با پیچ های هم حوزه فعالیت شما 
  • تحلیل رفتار کاربران
  • به چالش کشیدن کاربران
  • استوری های مرتبط  و جذاب 
  • استفاده از رباط اینستاگرام 
  • و…

برای آشنایی با نمونه پروژه های مدیریت اینستاگرام روی دکمه زیر کلیک کنید

 

[nz_btn text=”پروژه های اینستاگرامی” link=”https://clinic24h.com/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85/” target=”_self” icon=”” animate=”false” animation_type=”ghost” color=”default” size=”small” shape=”square” type=”normal” hover_normal=”fill” hover_ghost=”fill” el_class=”” /]

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ