انتخاب برگه

جراح فک اصفهان

دکتر بهنام خرمی

ویژگی های جراح فک اصفهان

با در نظر داشتن به این موضوع که فک و صورت از اعضای حساس و مورد توجه و هم چنین قابل مشاهده هر فردی می باشد، بر همین اساس بسیار ضروری و مهم می باشد که به وسیله  جراح فک اصفهان اقدامات لازم به منظور جراحی و یا درمان آن صورت گیرد. در ادامه برخی از ویژگی ها یا خصوصیات بهترین جراح فک اصفهان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا با دیدی باز به سراغ جراح فک اصفهان مورد نظر برای جراحی و درمان بروید و تحت درمان و جراحی های ویژه و موردنیاز قرار بگیرید. از جمله این ویژگی ها و خصوصیات به شرح زیر می باشد : بهترین جراح فک  ، جراحی می باشد که از مدرک تخصصی، مهارت و تبحر خاص و ویژه ای برخوردار باشد و این مدارک تحصیلی را از معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه های علوم پزشکی دریافت کرده باشد.

بهترین جراح فک  ، جراحی است که دارای پروانه طبابت و جراحی داشته باشد. دارای نمونه کارهای قبلی و هم چنین سوابق جراحی و درمانی بسیاری باشد و در زمان مشاوره نمونه کارهای ثبت شده را به مراجعه کنندگان نشان دهد و اطمینان آن ها را به خود و تخصص خویش جلب نماید. تجربه، سابقه و مهارت بالایی در زمینه انجام تمامی جراحی های زیبایی و درمانی فک و صورت داشته باشد. از امکانات و تجهیزات پزشکی و هم چنین از دستگاه های به روز دنیا و مدرنی استفاده کند و همواره در راستای پیشرفت و افزودن علم خویش تلاش های بسیار زیادی کند. دارای اخلاق و رفتار محترمانه و صبورانه ای باشد و در برخورد با بیماران و مراجعه کنندگان نهایت صبر را پیشه گیرد. جراح فک اصفهان | دکتر بهنام خرمی

جراح فک خوب در اصفهان

بعضاً مشکلاتی برای شما پیش می‌آیند که تنها روش برای حل آن مراجعه به جراح فک اصفهان می‌باشد. مشکلاتی که حول موضوعات دهان و دندان وجود دارند و به طبع نیازمند جراح دهان فک و صورت برای حل آن‌ها می‌باشد. جراح فک در اصفهان ، پزشکی است که به درمان مشکلات دهان، دندان، ناحیه فک از جمله استخوان های صورت، گونه و بافت نرم می پردازد. درمان این نوع از مشکلات بیشتر اوقات شامل جراحی و روش‌های مرتبط با درمان بیماری‌ها می‌باشد . که در این پروسه شاهد بهبود عملکرد و همچنین زیبایی خود خواهید بود. به همین علت شما نیاز دارید . تا شناخت حداقل از جراح فک اصفهان داشته باشید تا بدانید در چه موقع نیازمند مراجعه به آن هستید.

جراحی دهان و فک و صورت در چه مواقعی توسط جراح فک اصفهان انجام می‌شود؟

اولین قدمی که باید برای تشخیص لزوم انجام جراحی فک و صورت بردارید، شناخت فک سالم و طبیعی از فک‌های ناسالم و مشکل‌دار است. اگر فک فرد مورد نظر دچار مشکلاتی باشد در انجام اعمالی مثل جویدن، صحبت کردن و حتی نفس کشیدن دچار مشکل می‌شود . که بسیار واضح و قابل تشخیص است. این لیست مواردی است که با وجود آن‌ها پزشک را متقاعد به انجام عمل جراحی یا حداقل معاینه‌ی عمیق می‌کند.

  • انحراف فک بالا
  • تنگی شدید فک بالا
  • وجود درد مزمن در فک‌ها و مفاصل آنها
  • وجود تومور در فک
  • اشکال در جویدن و بلع غذا
  • جلو بودن فک پایین
  • عقب بودن فک پایین
  • انحراف فک پایین
  • عدم وجود چانه

متخصص جراحی فک، صورت و زیبائی و جراح بینی اصفهان

دکتر بهنام خرّمی در تیر ماه ۱۳۵۵ متولد شدند و در سال ۱۳۷۹ مدرک دکتری خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند. ایشان در سال ۱۳۸۶ دوره تخصصی را به پایان رسانده و بورد تخصصی را با رتبه اول کشوری کسب نمود . ایشان هم اکنون استادیار دانشگاه علوم پزشکی می باشد.

خدماتی که توسط دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان –  جراح فک اصفهان ارایه می شود . عبارتند از : 

اگر به دنبال جراح بینی اصفهان یا جراح فک اصفهان و یک دکتر خوب و باتجربه برای جراحی فک خود هستید، آقای دکتر بهنام خرمی  بهترین انتخاب برای شما می باشد.

برای گرفتن وقت مشاوره و دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.

وب سایت رسمی: www.drkhorami.com


اینستاگرام کلینیک 24

جهت تماس با ما از همین لینک استفاده نمایید.

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ