انتخاب برگه

شرایط و تعهدات قراردادهای بروزرسانی کلینیک24

یکی از مراحل چرخه حیات هر محصول پس از پیاده سازی، خدمات پشتیبانی ، ارائه امکانات و قابلیت های جدید بر اساس تکنولوژی های روز و حمایت از پرسنل استفاده کننده از سیستم میباشد. تلاش می کنیم با ارائه امکانات و قابلیت های جدید، خدمات پشتیبانی سریع و کامل در جهت رفع مشکلات و ابهامات، شرایط لازم را برای استفاده ی کامل تر شما از امکانات نرم افزاری اتوماسیون کلینیک 24 فراهم نمائیم.

انواع پشتیبانی:

·       پشتیبانی اولیه: که به مدت یک سال از تاریخ نصب در محل کارفرما و طبق توافق ارائه میشود.

·       پشتیبانی سالیانه: پس از اتمام مدت پشتیبانی اولیه به صورت قرارداد و طبق توافق منعقد می گردد.

روش های پشتیبانی:

·       تلفنی: کارشناسان پشتیبانی در طول ساعات کاری از طریق شماره تلفن در جهت رفع مشکلات و ایرادات احتمالی پاسخگو می باشند.

·       اینترنتی:با استفاده از سیستم کنترل از راه دور و از طریق خط تلفن و یا اینترنت و با اجازه کارفرما وارد سیستم نرم افزاری او شده و موارد مورد نیاز را انجام می دهد ضمن اینکه تمامی این عملیات توسط کارفرما قابل رویت خواهد بود.

مزایای ارتقاء نرم افزار  )بروز رسانی (Update) نسخه و امکانات جدید):

·       بروز رسانی: به منظور حفظ سرعت، قدرت و سهولت استفاده از محصول همواره تیم تولید در حال توسعه و ارتقا اتوماسیون کلینیک24 می باشند. که این تغییرات جدید تحت عنوان بروز رسانی نسخه نرم افزاری به صورت دوره ای پیاده سازی می گردد.

·       قابلیت ها و امکانات جدید: سیاست کلینیک 24 بر اساس استفاده از فناوری و تکنولوژی های جدید در مدیریت مطب و کلینیک می باشد. در همین راستا تیم تولید کلینیک 24 پس از نیاز سنجی کارفرماان و بررسی تکنولوژی های جدید اقدام به تولید ماژول ها و امکانات جدید می نماید.

·       در صورت عدم پرداخت: پیغامی مبنی بر اتمام خدمات پشتیبانی بر روی صفحه نمایش ظاهر میگردد.

پیمانکار:

NİCK TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

تعهدات پیمانکار:

·       پشتیبانی رایگان نرم افزار به مدت 50 ساعت.

·       تحویل نسخ جدید نرم افزار در طول مدت قرارداد در صورت موجود بودن.

·       رفع اشکالات منطقی برنامه که مربوط به خطای برنامه نویسی باشد.

·       پاسخگویی اینترنتی و تلفنی در ساعات کاری به مشکلات اجرایی کارکنان کارفرما.

·       نرم افزار در قبال خطای برنامه نویسی گارانتی می باشد و پیمانکار متعهد است 2 روز کاری پس از اعلام کتبی کارفرما جهت رفع اشکال یا پاسخگویی بصورت رایگان اقدام نماید.

تبصره1: خطای برنامه نویسی خطایی است که بر روی یک سیستم سالم عاری از هرگونه ویروس و تداخل با سایر نرم افزارها و یا مشکلات سخت افزاری، نمایان باشد.

تبصره2: مسئولیت خسارات ناشی از اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری (ویروس کامپیوتری، تداخل عمل با سایر نرم افزار ها و …) ، قطعی و کندی  شبکه و اینترنت به عهده کارفرما می باشد.

تبصره3: نصب، آموزش و پشتیبانی نرم افزار در طول مدت قرارداد پشتیبانی، کاملا بصورت غیر حضوری و از راه دور انجام میگیرد.

تبصره4: آموزش نرم افزار یکبار در زمان استقرار و پشتیبانی اولیه اتوماسیون رایگان می باشد و دفعات بعدی بر اساس مدت زمان آموزش شامل هزینه می باشد.

تبصره 5: نصب نسخه سرور و کلاینت ها یکبار در زمان استقرار اتوماسیون رایگان می باشد و دفعات بعدی هزینه نصب مجدد کلاینت و سرور طبق تعرفه همان سال و توافق با کارفرما می باشد.

تبصره 6: در ماه آخر قرارداد، ارتقا نسخه انجام نمیگیرد و انجام تعهدات در صورت عدم وجود بدهی کارفرما به پیمانکار امکان پذیر می باشد.

تعهدات کارفرما:

·       کارفرما حق ندارد با هیچ یک از پرسنل پیمانکار به هر نحوی بدون هماهنگی وتوافق کتبی پیمانکار مذاکره، توافق و همکاری داشته باشد و به هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه دستکاری ، رفع اشکال و کپی برداری علمی یا عملی از نرم افزار را بدهد. در غیر اینصورت این قرارداد لغو و مبلغ آن مسترد نخواهد گردید. همچنین کلیه خسارات ناشی از آن باید جبران شود که تقویم خسارت با پیمانکار بوده و کارفرما متعهد به پرداخت مبلغ برآوردی پیمانکار گردیده و حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می‌نماید.

·       کارفرما متعهد است در صورت بروز مشکل و خطا ، موارد را در اسرع وقت به اطلاع پیمانکار برساند و شرایط لازم برای ارائه خدمات از جمله اینترنت پرسرعت و نرم افزار اتصال راه دور را برای پیمانکار فراهم نماید.

·       کارفرما متعهد میگردد که از داده های خود کپی پشتیبان تهیه نماید. در صورت عدم تهیه نسخه پشتیبان توسط کارفرما و از بین رفتن بانک اطلاعاتی، پیمانکار تعهدی ندارد اما در صورت امکان برای بازیابی اطلاعات همکاری می نماید.

·       کلیه محصولات، اطلاعات و موضوعاتی که از طرف پیمانکار در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد اطلاعات طبقه‌بندی شده می باشد و محرمانه محسوب می‌گردد و کارفرما ملزم به عدم افشای آنها میباشد. همچنین کارفرما تعهد نمود، به هیچ طریقی از نتیجه و محصول اطلاعات دارای طبقه‌بندی استفاده ننماید به جز در راستای اهدافی که این اطلاعات جهت تحقق آنها در اختیار وی قرار گرفته است و تمامی اقدامات لازم جهت حفاظت از اطلاعات دارای طبقه‌بندی را به عمل آورده و از افشای اطلاعات دارای طبقه‌بندی در مجامع عمومی یا در اختیار قراردادن آن به دیگران جلوگیری نماید.

مدت قرارداد:

این قرارداد از تاریخ …………    تا تاریخ  ……………   به مدت یکسال معتبر می باشد.

هزینه قرارداد:

هزینه قابل پرداخت مبلغ ……………… می باشد. مفاد قرارداد پس از تسویه حساب برای طرفین لازم الاجرا می باشد.

سفارشات کارفرما:

در صورت درخواست کارفرما برای افزودن ماژول های جدید و یا اعمال تغییرات در نرم افزار موجود، موضوع پس از اعلام رسمی کارفرما، به منظور تهیه جدول زمانبندی و تعیین هزینه، توسط تیم کارشناسی پیمانکار بررسی و طی 3 روز کاری بطور رسمی به کارفرما اعلام میگردد.  پس از توافق و پرداخت هزینه ، پیمانکار ملزم به انجام آن تغییرات مطابق با جدول زمانبندی می باشد.

موارد خارج از تعهدات قرارداد:

این قرارداد مواردی چون نصب ویندوز، راه اندازی و رفع ایرادات شبکه، نصب سایر نرم افزارها مانند آنتی ویروس ، آفیس و …، تهیه نسخه پشتیبان، نصب سخت افزارهای جانبی مانند پرینتر، اسکنر و … و نواقص ناشی از موارد فوق را در بر نمیگیرد. انجام اقداماتی شامل بررسی لاگ های عملکرد کاربران ، بررسی داده های ورودی کاربران جهت بررسی اختلاف حساب ها و سایر اقدامات نظارتی و کنترلی قابل انجام و در صورتیکه مشکل ناشی از خطای نرم افزار نباشد شامل هزینه می باشد و هزینه آن برابر ساعت کار متخصص پایگاه داده نظام صنفی رایانه محاسبه میگردد.

موارد فسخ قرارداد:

پس از پرداخت هزینه قرارداد، امکان فسخ قرارداد و استرداد هزینه واریز شده امکان پذیر نمی باشد.

این قرارداد تابع قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران بوده و در صورت بروز هرگونه اختلاف در مورد اجرای قرارداد در مرحله اول طرفین موضوع را با حسن نیت و بصورت مسالمت آمیز حل می‏نمایند و در صورت عدم توافق، از طریق شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای قابل پیگیری می‏باشد.

 

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ