انتخاب برگه

قابل توجه مراکز محترم:

جهت دریافت خدمات پشتیبانی، اعم از مشاوره، نصب و آموزش، رفع اشکالات و … به صورت غیرحضوری نیاز است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

در مرحله اول شما نیازمند نرم افزار های ریموت دسکتاپ هستید، یکی از بهترین نرم افزارهای موجود با توجه به شرایط تحریم ایران نرم افزار انی دسک می باشید که در پایین لینک دانلود آن قرار داده شده است. نرم افزار انی دسک هم بصورت نسخه نصب شده و هم بصورت نسخه بدون نصب قابل استفاده می باشد که پشتیبانان ما با کمک آن بتوانند به سیستم شما متصل و خدمات مورد نظر را ارایه دهند.

برای استفاده از این نرم افزار اتصال اینترنت الزامی می باشد. پس از باز کردن برنامه انی دسک در بخش بالایی به شما یک آیدی که مینواند عددی یا حرفی باشد اختصاص میدهد که این آیدی را در اختیار تیم پشتیبانی قرار بدهید. پس از درخواست اتصال لازم می باشد که درخواست را اکسپت کنید.

(در صورتیکه در نصب نرم افزار های ریموت دسکتاپ مشکل دارید، با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را در این امر راهنمایی کنند.)

پس از نصب یکی از نرم افزار های توصیه شده، با بخش پشتیبانی شرکت تماس حاصل نموده تا همکاران ما خدمات مورد نظر را به شما ارائه نمایند.

 


نرم افزار ریموت دسکتاپ Any desk

نرم افزار ریموت دسکتاپ any desk

AnyDesk     دانلود


WinRAR 5.7 64bit     دانلود

WinRAR 5.7 32bit     دانلود


ZK Finger Print Driver     دانلود


Farsi Font B_2     دانلود


Microsoft Dotnet framework4      دانلود


Microsoft Expression Encoder 4      دانلود


Stimulsoft Report 2012     دانلود


NXPowerLite    دانلود


PDFill PDF Editor v12.0.6  64bit    دانلود

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ