انتخاب برگه

معرفی بهترین پیکر تراشی اصفهان بدون جراحی

درمانگاه تخصصی پزشکی راشا اصفهان

 

به اطلاع خوانندگان و مراجعین محترم رسانده می شود کلیه خدمات مربوط به پیکرتراشی بدون جراحی توسط درمانگاه تخصصی پزشکی ورزشی راشا ارائه میگردد، لطفا با شماره های کلینیک24 در این زمینه ارتباط برقرار ننمائید.

جهت اطلاعات تماس از لینک تماس با ما روبرو استفاده نمائید:   تماس با کلینیک راشا  – (www.clinicrasha.ir)

پیکرتراشی یکی از راهکارهای بسیار مناسب برای از بین بردن چربی‌های اضافه در نواحی مختلف بدن است که با تکنیک‌های مختلف قابل انجام است. پیکرتراشی بدن می‌تواند هم به صورت تهاجمی و هم غیرتهاجمی و با کمک روش‌های مختلفی برای رسیدن به اندامی زیبا و ایده آل صورت گیرد. با استفاده از تکنیک پیکرتراشی می‌توان نواحی مختلفی از بدن که دچار چاقی شده‌اند را به ظاهری ایده آل و لاغر رساند. در ادامه این مطلب از سایت  کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی راشا، بهترین پیکر تراشی اصفهان به بررسی و آشنایی بیشتر با انواع روش های پیکرتراشی می پردازیم. در کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی راشا کلیه خدمات پیکرتراشی بدون جراحی می باشد.

انواع روش های پیکرتراشی

اطلاع از انواع تکنیک‌های پیکرتراشی به ما کمک می‌کند تا بدانیم دنیای این تکنولوژی تا چه اندازه گسترده‌ است و افراد متخصص برای کاهش عوارض هر یک از این روش‌ها تا چه اندازه تلاش می‌کنند. با آگاهی از انواع تکنیک‌های پیکرتراشی به شما آگاهی کافی می‌دهد تا بتوانید از میان آن‌ها بهترین روش را انتخاب کنید و از نتیجه فوق‌العاده آن لذت ببرید. مشاورین کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی راشا، بهترین کلینیک لاغری اصفهان با انجام آزمایشات و بررسی های دقیق بهترین شیوه پیکرتراشی بدون جراحی مناسب شمارا انتخاب می کنند.

جراحی شکم چاق اولین بار با رویکرد جراحی فتق ناف انجام می‌شد. به این صورت که بخشی از چربی و پوست شکم از قسمت پایین، بریده شده و سپس دو طرف شکم بهم دوخته می‌شدند. اما مسلما بعد از مدتی مشخص شد که این روش کارآیی چندانی ندارد.

بعد از آن، پزشکان تصمیم گرفتند که برای کاهش چربی های اضافه بدن از روشی مشابه با لیفت صورت استفاده کنند. اما با توجه به اینکه در این شیوه احتمال جابجایی ناف وجود داشت، از روش‌هایی استفاده کردند که ناف را سر جای خود نگهدارد یا اصطلاحا از روش های پیکر تراشی بدون جراحی کمک می گیرند.

پیکرتراشی بدون جراحی

از تکنیک‌های بدون جراحی برای پیکرتراشی بدن می‌توان به روش‌های زیر اشاره کرد:

 • لیپوماتیک
 • لیپوست
 • لیپوساکشن
 • لیپولیزر
 • ابدومینوپلاستی
 • بادی جت
 • کرایولیپولیز
 • اولترازد

پیکرتراشی با روش کرایولیپولیز

کرایولیپولیز یا همان پیکرتراشی سرد، روشی است که در آن از دمای بسیار سرد در حدود منفی ۵ تا مثبت ۵ استفاده می‌شود. سلول‌های چربی در بدن در برابر دمای سرد بسیار حساس هستند و زمانی که در معرض سرما قرار بگیرند میمیرند. این روش کاملا بدون خطر است و نیازی به بستری شدن بیمار پس از انجام جراحی ندارد. کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی راشا، بهترین کولتک اصفهان با استفاده از دستگاه های بروز دنیا آماده انجام خدمات لاغری به شما زیبا جویان عزیز می باشد.

پیکرتراشی به کمک روش لیپوماتیک

این روش که نیازی به جراحی و برش ندارد، با کمک یک سوراخ کوچک (۲ تا ۵ میلی متر) و وارد کردن یک میله باریک، چربی‌های اضافه نواحی مختلف بدن را با کمک امواج ماورا بنفش از آن خارج می‌سازند. از آنجایی که چربی‌های خارج شده از بدن آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌شود و سالم هستند، می‌توان از آن برای فرم دهی و زیباسازی سایر اندام‌های بدن استفاده کرد. پس از انجام این روش برای کاهش چربی‌های اضافه بدن، ممکن است فرد با کمی تورم و کبودی در ناحیه مورد جراحی مواجه گردد که این امر کاملا طبیعی است و معمولا طی ۶ الی ۸ هفته به طور کامل بهبود می‌یابد.

نواحی قابل انجام در تکنیک لیپوماتیک:
 • شکم
 • باسن
 • ساق پا
 • غبغب
 • پشت
 • سینه
 • صورت
 • گردن

پیکرتراشی به کمک روش لیپوست

این روش جدیدتر و پیشرفته‌تر از نسل قبلی آن یعنی لیپوماتیک می‌باشد که برای لاغری در اندام‌ها با کمک این دستگاه از دو تکنیک تی ال آ و لرزش و یا ویبره که در واقع حرکتی رفت و برگشتی است استفاده می‌شود. با کمک این تکنیک چربی‌های اضافه از بافت آن جداسازی می‌شود و احتمال گلوله شدن آن‌ها در زیر پوست به صفر می‌رسد. از این رو در زیر پوست هیچ گونه ناهمواری رخ نمی‌دهد و از چربی‌های خارج شده می‌توان برای فرم دهی به سایر نواحی بدن مورد استفاده قرار بگیرند. از تکنیک لیپوست به عنوان یک روش ایمن برای لاغری یاد می‌کنند که کامل بی خطر می‌باشد. این تکنیک ممکن است در طی چند جلسه صورت گیرد.

پیکرتراشی به کمک روش لیپوساکشن

در این تکنیک چربی‌های اضافه بدن در نواحی مختلف با کمک ایجاد یک برش کوچک و توسط کانولی که به یک دستگاه مکش متصل است خارج می‌شوند. از چربی‌های تخلیه شده با کمک این تکنیک نمی‌توان برای فرم دهی به سایر نقاط بدن استفاده کرد به این دلیل که چربی‌های اضافه زیر پوستی توسط حرارت سوزانده می‌شوند و پس از آن از بدن خارج می‌گردند. لیپوساکشن نسبت به دو تکنیک پیشین دارای دوره نقاهت طولانی‌تری می‌باشد و ممکن است تا مدت زمانی با تورم، کبودی و یا تا حدودی درد همراه باشد که با استفاده از مسکن‌های تجویز شده توسط پزشک قابل حل می‌باشند.

نواحی قابل انجام با لیپوساکشن:
 • شکم
 • پاها
 • پشت
 • سینه
 • صورت
 • گردن

بهترین کلینیک لاغری اصفهان | مرکز راشا

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

روش لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از معروف‌ترین روش‌های تخلیه چربی و لاغری است که طرفداران زیادی هم دارد. در این روش نیازی به برش محل مورد نظر وجود ندارد. میله و دستگاه تخلیه چربی در این روش از طریق سوراخ‌های ایجاد شده وارد ناحیه مورد نظر می‌شوند. از مهم‌ترین مزایای این روش، می‌توان به قابلیت استفاده از چربی‌ها در سایر نقاط بدن اشاره کرد. به این ترتیب اگر فرد خواهان تغییر فرم ناحیه دیگر باشد از طریق تزریق چربی به آن ناحیه به هدف خود می‌رسد.

تمام مراقبت‌های لازم برای سایر جراحی‌ها، باید در این روش نیز رعایت شود. به این ترتیب تا دو هفته قبل از جراحی، استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی ممنوع است. تمامی داروهایی که توسط فرد مصرف می‌شوند هم باید توسط پزشک بررسی شوند. یکی از عارضه‌های رایج این روش جراحی، تورم است که بعد از گذشت حدودا ۲ ماه کاملا برطرف می‌شود.

روش لیپولیزر

همانطور که از عنوان این تکنیک پیداست با استفاده از لیزر انجام می‌شود. حرارت ایجاد شده توسط لیزر، باعث نابود شدن چربی‌ها می‌شود. از این روش برای حذف چربی‌های غبغب، ران، شکم، پهلو و … استفاده می‌کنند. مزیت مهم این روش، عدم افتادگی و آویزان شدن پوست بعد از جراحی است. دلیل این امر، تحریک کلاژن‌سازی توسط روش لیپولیزر است. البته این روش ممنوعیت‌هایی هم برای استفاده دارد.

انجام این تکنیک برای بیماران سرطانی، قلبی، دیابت و کلیوی ممنوع است. همچنین زنان در دوران بارداری و شیردهی قادر به انجام این روش نخواهند بود. این روش هم دارای عوارضی ازجمله تورم، کبودی، درد و … است. قبل از انجام این روش پیکرتراشی، مثل سایر جراحی‌های زیبایی باید جلسات مشاوره‌ای با پزشک متخصص برگزار شود.

روش بادی جت

دستگاه بادی جت یا واتر جت، برای حذف چربی‌ها از فشار آب استفاده می‌کند. برخورد آب با فشار زیاد به ساختار چربی‌ها، باعث از بین رفتن آن ها می‌شود. به این ترتیب چربی‌های خارج شده قابلیت استفاده مجدد نخواهند داشت. در مجموع این روش ماندگاری و دوام طولانی مدتی هم ندارد.

بهترین کولتک اصفهان | مرکز راشاپیکرتراشی به کمک روش اولترازد

در این روش از امواج هایفو و یا همان اولتراسوند برای چربی سوزی نواحی مختلف بدن استفاده می‌شود که باعث تحریک فیبروپلاست‌ها و تولید کلاژن‌ها نیز می‌گردد. پس از اینکه امواج اولتراسوند به چربی‌های سطحی وارد شوند پس از آن می‌تواند وارد چربی‌های عمقی زیر پوست گردد و آن‌ها را به مایع تبدیل کند و از بدن خارج سازد.

از مزایای روش اولترازد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالا در حذف چربی‌های اضافه
 • مناسب برای تمامی نواحی بدن
 • بدون نیاز به بیهوشی عمومی
 • امکان شش تکه کردن شکم
 • عدم نیاز به بستری شدن

آشنایی با مرکز راشا بهترین پیکر تراشی اصفهان

یکی از تفاوت های اصلی که راشا با سایر مراکز لاغری دارد این است که دارای زیر بنای بسیار زیادی در شش طبقه است و تمام خدمات تغییر سبک زندگی از جمله لاغری را کاور می کند. همینطور در کنار دستگاه های لاغری خدمات مشاوره تخصصی رژیم درمانی، مشاوره تخصصی روانپزشکی و مشاوره تخصصی قلب و عروق ، پزشکی ورزشی ، متخصصین داخلی ، متخصصین گوارش برای درمان کبد چرب را انجام می دهد.

مرکز راشا جامع ترین دستگاه ها را در شهر اصفهان دارا می باشد. همچنین تمام دستگاه های لاغری موضعی از بروزترین و دستگاه های ماژور لاغری موضعی هستند. همینطور در کنار این ها، باشگاه های ورزشی که اختصاصی کودکان هست ، باشگاه ورزشی اختصاصی برای آسیب و انجام حرکات اصلاحی و باشگاه ورزشی بدنسازی در سه طبقه مجزا در مجموعه فعال هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس با ما سایت درمانگاه تخصصی پزشکی راشا (www.clinicrasha.ir) مراجعه نمایید.

در صورت مفید بودن مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بهترین پیکر تراشی اصفهان درمانگاه تخصصی پزشکی راشا

بهترین پیکر تراشی اصفهان در دکتر آف ( دایرکتوری آگهی های پزشکی )

اینستاگرام کلینیک 24

 

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ