انتخاب برگه

انتخاب متخصص قلب و عروق اصفهان

خدمات قلب و عروق دکتر مهرداد طاهریون | سلامت قلب یکی از مسائل حیاتی و حساس در زندگی انسان است. اصفهان به عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران دارای انواع متخصصان قلب و عروق با تجربه متعددی است. انتخاب بهترین متخصص قلب و عروق اصفهان می‌تواند تأثیر مهمی بر سلامت و کیفیت زندگی شما داشته باشد. در این مقاله، ویژگی‌هایی که یک متخصص قلب و عروق باید داشته باشد، برای راهنمایی شما در انتخاب پزشک مناسب بررسی می‌شوند.

دوستان و آشنایان می‌توانند به شما کمک کنند که بازه جستجوی خود را کمتر کنید. از طرف دیگر باید این اطلاعات و شنیده‌ها را نظارت و مدیریت کنید. این بدان معنی است که سوابق و موسساتی که با این پزشکان کار می‌کنند بررسی کنید؛ اینکه موسسات، بیمارستانها و کلینیک‌هایی که با این متخصصان همکاری می‌کنند، چقدر معتبر هستند، اهمیت بسیار زیادی دارد.

ارتباط و مکالمه موثر

ارتباط موثر با پزشک، معیار بسیار مهمی است؛ در واقع یکی از جنبه‌های ارتباط میان پزشک متخصص و بیمار، ارتباطات است. شما باید بتوانید با پزشک متخصص خود به راحتی ارتباط برقرار کنید و ناراحتی و مشکلات خود را بیان نمایید. بنابراین اینکه پزشک معالج و متخصص قلب و عروق، چقدر به حرفهای شما توجه کند و آنها را مورد نظر داشته باشد، یکی از معیارهای تشخیص متخصص قلب و عروق خوب است. اگر پزشکی با استایل ارتباطی شما هماهنگ نیست، دنبال پزشک دیگری بگردید.

دکتر مهرداد طاهریون (بهترین متخصص واریس اصفهان - متخصص قلب اصفهان)

اعتبار، مدارک و گواهی‌نامه‌ها

یکی دیگر از معیارهای مهم انتخاب متخصص قلب و عروق خوب، بررسی اعتبار، مدارک و گواهی‌نامه‌های پزشک معالج است. بورد تخصصی پزشک خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید دکتر قلب شما مورد اعتماد و دارای اعتبار بالایی است. اگر دارای بورد تخصصی نیستند باید علت آن را بپرسید؛ برای تحقیق در مورد اعتبار و مدارک و گواهی‌نامه‌های پزشک متخصص می‌توانید در اینترنت جستجو کنید و یا از بیمارستانهای محل فعالیت آنها سوال کنید.

دکتر مهرداد طاهریون فارغ التحصیل رشته اینترنشنال کاردیولوژی در ۱۳۹۱ از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دوران پزشکی عمومی در دانشگاه شهید پزشکی بهشتی و دوره دستیاری را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده است در حال حاضر بیمارستان‌های غرضی و مرکز قلب سعدی مشغول به کار و ارائه خدمات می باشد.

بیوگرافی دکتر مهرداد طاهریون:

  • دکتر مهرداد طاهریون فارغ التحصیل ۱۳۷۵ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نزدیک بیست و اندی سال است که در حوزه درمان مشغول به ارائه خدمات می باشد.
  • پزشک با تجربه و علاقه مند به شغل و حرفه‌اش می باشد و برای آموزش و ارتقاء سطح علمی و کیفیت ارائه خدمات خود پیوسته در کنگره های بین المللی علمی شرکت می کند
  • دکتر مهرداد طاهریون ارائه سخنرانی در کنگره های داخلی و بین المللی دارد.
  • دکتر مهرداد طاهریون از سال ۱۳۹۰ وارد رشته اینترونشنال کاردیولوژی گردید و خدماتش را از طریق آنژیوپلاستی عروق کرونر و محیطی انجام می دهد.
  • بیمارانی که گرفتگی و تنگی عروق کرونر یا محیطی دارند با مراجعه به ایشان تحت آنژیو پلاستی و استنت گذاری قرار گرفته اند و بهبود یافته اند.

خدمات قلب و عروق دکتر مهرداد طاهریون

لینک های کاربردی: متخصص واریس اصفهان _ متخصص قلب اصفهان _ درمان واریس اصفهان / دکتر مهرداد طاهریون

دکتر مهرداد طاهریون متخصص قلب اصفهان در کلینیک 24
متخصص قلب اصفهان در دکترآف _ درمان واریس اصفهان در دکتراف
درمان واریس اصفهان در کلینیک 24 _ بهترین متخصص واریس اصفهان در کلینیک 24 _ متخصص قلب اصفهان در کلینیک 24

کانال آپارات دکتر مهرداد طاهریون را دنبال کنید

اینستاگرام دکتر مهرداد طاهریون (بهترین متخصص واریس اصفهان – متخصص قلب اصفهان) را دنبال کنید.

آشنایی بیشتر با دکتر مهرداد طاهریون متخصص قلب اصفهان

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری اینجا کلیک کنید.

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ