انتخاب برگه

جراح بینی اصفهان را بشناسید !

جراح بینی اصفهان | افراد زیادی خواهان عمل جراحی بینی در اصفهان هستند . قبل از عمل جراحی زیبایی بینی بیمار باید مراحل مختلفی را طی کند.در مرحله اول مشاوره با پزشک متخصص جراح بینی است که در این جلسه بیمار انتظارات خود را از جراحی بینی به پزشک خود انتقال می دهد. بیمار توسط پزشک مورد بررسی قرار می گیرد و عوامل خطر زا را مشخص می کند و آزمایش های لازم را قبل از عمل جراحی مانند آزمایش خون انجام خواهد شد. همچنین بیمار تحت معاینه سلامت جسمی قرار می گیرد و پزشک ساختار بینی مانند پوست بینی ، خارج و داخل بینی را بررسی می کند تا ببیند چه تغییراتی باید ایجاد شود.سابقه مشکلات تنفسی می تواند بر نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار باشد. عمل بینی یک عمل سر پایی است، نیاز به بیهوشی دارد و تا دو روز نباید فعالیت کند و یک شخص باید در کارهای روزانه به او کمک کند.


لینک های مفید در سایت دکتر مجید راستی : 

جراح بینی اصفهان | دکتر مجید راستی


ویژگی بهترین جراح زیبایی بینی

  • بهترین جراح بینی ، کسی است که سلامت بیماران را در اولویت کار خود قرار می دهد نه منافع مالی.
  • جراح بینی ، باید بیماران را از نکات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی آگاه کند.
  • جراح بینی ، باید جهت ایجاد تناسب بین بینی و دیگر اعضا چهره بر علم ریاضی و زیبایی شناسی تسلط کامل داشته باشد.
  • بهترین جراح بینی ، کسی است که با آرامش و صبوری به تمامی خواسته و انتظارات بیماران از جراحی زیبایی بینی گوش فرا دهد و آن ها را بررسی کند.
  • اگر بیمار خواسته غیرمعقولی از جراح بینی داشته باشد. ایشان باید تلاش کنند تا با دلایل منطقی و علمی آن ها را متقاعد کنند. در صورتی که بیمار متقاعد نشده و بر خواسته خود اصرار ورزد جراح بینی باید از عمل زیبایی بینی وی صرف نظر کند.

اگر شما هم مانند سایر دوستانی که به دنبال جراح خوب برای انجام جراحی زیبایی بینی خود هستند گیج و سرگردان شده اید و نمیدانید کدام جراح بینی و پلاستیک را انتخاب کنید، ما به شما پیشنهاد میکنم آقای دکتر مجید راستی اردکانی جراح پلاستیک اصفهان را به عنوان جراح خود برای انجام جراحی های زیبایی بینی خود انتخاب کنید، بدون شک این انتخاب از بهترین انتخاب های شما خواهد بود چرا که دکتر مجید راستی از پزشکان خوب، ماهر، باتجربه  هستند که عمل های جراحی بینی را با دانش بالا و تجربه های زیاد در این زمینه انجام می دهند.

برای اطلاع از آدرس، ساعات کاری و ثبت نوبت دکتر مجید راستی کلیک کنید.

صفحه نظر سنجی بهترین جراح بینی اصفهان در کلینیک24


اینستاگرام کلینیک 24

جهت تماس با ما از همین لینک استفاده نمایید.

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ