انتخاب برگه

معرفی بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

درمانگاه تخصصی پزشکی راشا اصفهان

 

به اطلاع خوانندگان و مراجعین محترم رسانده می شود کلیه خدمات زیبایی توسط درمانگاه تخصصی پزشکی ورزشی راشا ارائه میگردد، لطفا با شماره های کلینیک24 در این زمینه ارتباط برقرار ننمائید.

جهت اطلاعات تماس از لینک تماس با ما روبرو استفاده نمائید:   تماس با کلینیک راشا  – (www.clinicrasha.ir)

راشا درمانگاهی در کلاس اروپا

به درمانگاه تخصصی پزشکی ورزشی راشا اصفهان خوش آمدید!

بخش های متنوع درمانی، باشگاهی ، ورزشی و زیبایی در کنار متخصصین مجرب ، کادر حرفه ای مربیان و تکنسین ها، دستگاه های حرفه ای کولتک ، دستگاه scizer ،دستگاه اولتراسوند ldm-med ، دستگاه lpg ، دستگاه en curve تنها دستگاه حاضر اصفهان ، تست lnbody و ..همه برای سلامتی شما و کسب بهترین نتیجه برای شما فراهم شده اند.

هدف کلینیک پزشکی ورزشی و زیبایی راشا بهبود سطح سلامت عمومی مراجعین گرامی با اجرای برنامه های جدی، تخصصی و ترکیبی اصلاح لایف استایل می باشد.
مجموعه پزشکی ورزشی راشــا مجموعه ای از جدیدترین دستگاه های لاغری موضعی غیر تهاجمی بهره می برد که مناسب آن دسته از مراجعینی می باشد که از وجود چربی های موضعی رنج می برند و با رژیم غذایی و ورزش موفق به از بین بردن چربی ها نشده اند.

خدمات زیبایی کلینیک راشا در اصفهان

صفحه اینستاگرام مرکز راشا بهترین کلینیک لاغری اصفهان

آشنایی با مرکز راشا بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

یکی از تفاوت های اصلی که راشا با سایر مراکز زیبایی دارد این است که دارای زیر بنای بسیار زیادی در شش طبقه است و تمام خدمات تغییر سبک زندگی از جمله زیبایی و  لاغری را کاور می کند. همینطور در کنار دستگاه های زیبایی و لاغری خدمات مشاوره تخصصی جوانسازی ، زیبایی ، رژیم درمانی، مشاوره تخصصی روانپزشکی و مشاوره تخصصی قلب و عروق ، پزشکی ورزشی ، متخصصین داخلی ، متخصصین گوارش برای درمان کبد چرب را انجام می دهد.

مرکز راشا جامع ترین دستگاه ها را در شهر اصفهان دارا می باشد. همچنین تمام دستگاه های زیبایی و لاغری موضعی از بروزترین و دستگاه های ماژور لاغری موضعی هستند. همینطور در کنار این ها، باشگاه های ورزشی که اختصاصی کودکان هست ، باشگاه ورزشی اختصاصی برای آسیب و انجام حرکات اصلاحی و باشگاه ورزشی بدنسازی در سه طبقه مجزا در مجموعه فعال هستند.

همچنین آب درمانی از خدمات جدیدی هست که به مرکز راشا اضافه شده است. این ها وجه تمایزی هستند بین مرکز راشا و سایر مراکز. در شهر اصفهان مرکزی همانند راشا نداریم که همه این خدمات را جامع و با هماهنگی پیش ببرند. تمام برنامه هایی که برای تغییر سبک زندگی هست هرکدام بطور جداگانه ارائه می شود. افتخار مرکز راشا این است که دکتر امامی غیر از اینکه جراح اعصاب و متخصص در حوزه جراحی های ستون فقرات و دیسک هستند. کارشناس ارشد حرکات اصلاحی را نیز دارند و در روزهای دوشنبه بصورت دو هفته یکبار خودشان حرکات ورزشی را به بیمارانی که لازم هست، آموزش می دهند. همچنین سایر خدماتی که در مرکز راشا ارائه می شوند شامل ماساژ درمانی ، خدمات پوست و مو می باشد.

 

کلینیک زیبایی اصفهان | مرکز راشا در اصفهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس با ما سایت درمانگاه تخصصی پزشکی راشا (www.clinicrasha.ir) مراجعه نمایید.

در صورت مفید بودن مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بهترین کلینیک لاغری اصفهان درمانگاه تخصصی پزشکی راشا

بهترین کلینیک لاغری اصفهان مرکز راشا در دکتر آف ( دایرکتوری آگهی های پزشکی )

بهترین کلینیک زیبای اصفهان در دکترآف

اینستاگرام کلینیک 24

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ