انتخاب برگه

راهنمای نصب برنامه nxpowerlite

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار NXPowerLite:

  •  سرعت بالا، استفاده ی آسان و موثر
  •  بهینه سازی خودکار فایل های ضمیمه ی ایمیل
  •  بهینه سازی فایل های ذخیره شده به کمک آرشیوهای ZIP
  •  قابلیت انتخاب سطح بهینه سازی
  •  پردازش دسته ای
  • یکپارچگی کامل با Microsoft Office
    و …

راهنمای استفاده از برنامه nxpowerlite

کم بودن حجم فایلها در رد و بدل کردن آنها در دنیای اینترنت نکته‌ی بسیار مهمی محسوب می‌شود. فرستادن یک تصویر با حجم بالا با ایمیل کار عاقلانه‌ای نیست. آن هم با اینترنت مزخرف و دور از شأن ایرانی. یا ارسال یک سند آفیس روی وب، در حالی که سند حجم بالایی داشته باشد بازده مطلوب خودش را ندارد. این شاید مشکلی برای همه‌ی وب گردان و حتی کاربران رایانه است. به هر حال هر کسی از اینکه سند Word خودش را کم حجم تر ببیند خوشحالتر می‌شود!!

برای کم کردن حجم انواع فایل نرم‌افزارهای مختلفی ساخته شده و در دسترس همه قرار دارند. در این مطلب با یک نرم‌افزار کاربردی و قوی برای کم کردن حجم اسناد آفیس و PDF و تصاویر با فرمت JPG آشنا می‌شویم.

البته پیشتر در مطلبی با یک برنامه‌ی مفید و رایگان برای فشرده کردن تصاویر با فرمت PNG آشنا شدیم، که می‌توانید این مطلب را از لینک زیر مشاهده کنید:

برای فشرده کردن و کمتر کردن حجم تصاویر JPG و سندهای Word , PowerPoint , Excel و …  و همینطور اسناد PDF می‌توانید به برنامه‌ی NXPowerLite Desktop Edition اتکا کنید! 

برنامه‌ای کاربردی که به راحتی فایلهای شما را فشرده‌تر می‌کند. روش کار با برنامه هم بسیار ساده و راحت است. بعد از اجرای برنامه فقط باید فایلهای خودتان را بکشید و روی کادر وسط برنامه رها کنید. یا روی دکمه‌ی Add Files… کلیک کنید و فایلها را وارد کنید. در بخش Settings هم می‌توانید محل ذخیره شدن فایلها و نوع فشرده سازی را مشخص کنید.

 

با کلیک روی لیست کشویی پایین پنجره می‌توانید از بین چهار گزینه یکی را برای فشرده کردن انتخاب کنید.

 

و در آخر روی دکمه‌ی Optimize کلیک کنید و از فایلهای کم حجم‌تر خود استفاده بهتری کنید. در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که هر فایل به چه میزان فشرده شده و حجم آن کمتر شده است.

 

البته در کم کردن تصاویر باید حواستان به کیفیت تصویر هم باشد. می‌توانیم کیفیت و اندازه‌ی تصویر نهایی را هم تعیین کنیم. که این عمل با انتخاب گزینه‌ی Custom از لیست بالا و تعیین نوع خروجی امکان دارد.

جهت دانلود برنامه NXPowerLite کلیک کنید.

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ