نوبت دهی اینترنتی | دکتر جعفر مهوری

نوبت دهی اینترنتی | دکتر جعفر مهوری

نوبت دهی اینترنتی دکتر جعفر مهوری

مشخصات:

بیوگرافی

دکتر جعفر مهوری در سال ۱۳۳۸ در شیراز (به واسطه شغل نظامی پدر) متولد شد. تحصیلات ابتدایی را در شیراز و اصفهان و دوران دبیرستان را در مدارس صدر و ادب اصفهان به انجام رسانید .

در سال ۱۳۵۶ در رشته ی دارو سازی دانشگاه اصفهان پذیرفته شد که به خاطر عدم علاقه و تعطیلی به علت انقلاب فرهنگی انصراف داده و خدمت سربازی را در پیش گرفت.

سال ۱۳۶۱ در کنکور پزشکی با رتبه ی زیر صد در دانشگاه اصفهان قبول شد و بلافاصله پس از گذراندن دوره ی پزشکی عمومی ، دوره تخصص در رشته ی مغز و اعصاب را شروع نمود .
در سال ۱۳۷۲ توانست با رتبه ی چهار بورد این رشته را تمام کرده و به گذراندن طرح در دانشگاه شهرکرد مشغول شود.
در سال ۱۳۸۱ با توجه به فرصت مطالعاتی و بورسیه ، به کانادا اعزام شده و در رشته ی فوق تخصص صرع از دانشگاه مکیل کانادا فارغ التحصیل می شود .

پس از اتمام تحصیل در رشته فوق تخصصی صرع در کانادا و بازگشت به ایران، در سال ۱۳۸۴ موفق به پایه گذاری بخش جامع صرع با کمک دکتر معین و سایر پزشکان همکار می شود که اولین عمل جراحی صرع نیز در سال ۱۳۸۶ در این بخش صورت می گیرد .

دکتر جعفر مهوری به مدت ۱۲ سال مدیر گروه نورولوژی در دانشگاه شهرکرد بوده و به عنوان همکار در مرکز اعصاب شفا، درمان بیماران صعب العلاج صرع را بر عهده داشته است .

دکتر جعفر مهوری در طول ۱۰ سال گذشته بیش از ۵۰۰ عمل جراحی صرع را هدایت نموده و در سال ۱۳۹۵ اولین جراحی اینتراکرنیال داخل مغز را پایه گذاری کرد که تا کنون بیشتر از ده عمل جراحی به این روش صورت پذیرفته است .

دکتر جعفر مهوری علاوه برخدمات ذکر شده در سال ۱۳۹۴ اولین فلوشیپ فوق تخصصی صرع را تشکیل داد و هم اکنون دانشجویان فوق تخصصی فلوشیپ در این بخش مشغول تحصیل می باشند .

دکتر جعفر مهوری در سال های گذشته با مراکز علمی خارج از کشور آمریکا و کانادا همکاری داشته و هم اکنون نیز این ارتباط علمی ادامه دارد.

درمانگران:


نوبت دهی اینترنتی | دکتر جعفر مهوری


جهت کسب اطلاعات تماس (شماره تماس ، آدرس) به سامانه معرفی، نوبت دهی اینترنتی و اتوماسیون تحت وب کلینیک24 مراجعه نمایید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر جعفر مهوری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.