بهترین کلینیک ارتوپد فنی ارتوز و پروتز از نظر شما؟

بهترین کلینیک ارتوپد فنی ارتوز و پروتز از نظر شما؟

بهترین کلینیک ارتوپد فنی ارتوز و پروتز از نظر شما؟

راهنمای نظر سنجی در مورد بهترین کلینیک ارتوپد فنی ارتوز و پروتز

با سلام و وقت بخیر خدمت تمامی بازدیدکنندگان محترم

پیرو بحث های انتخاب:

بهترین مرکز لیزر اصفهان از نظر شما؟

بهترین متخصص کودکان اصفهان از نظر شما؟

بهترین متخصص تغذیه و رژیم درمانی اصفهان از نظر شما؟

این بار با بحث انتخاب بهترین کلینیک ارتوپد فنی ارتوز و پروتز در خدمت شما دوستان گرامی می باشیم.

دوستان عزیز همواره مهربان باشید و نظرات سازنده و مثبت خود را در جهت راهنمایی سایر دوستان بفرمایید.

البته دوستان عزیز میتوانید در مورد پزشکان کلینیک ارتوپد فنی نیز نظرات خود را اعلام نمایند.

برای همه مردم ایران زمین آرزوی سلامتی و موفقیت و شادی داریم.

دوستان عزیز نظرات خود را در اینستاگرام شرکت نیز میتوانند مطرح نمایند:

اینستاگرام کلینیک 24

تماس با ما از همین لینک استفاده نمایید.

18 دیدگاه در “بهترین کلینیک ارتوپد فنی ارتوز و پروتز از نظر شما؟

با سلام . در رابطه با کلینیک ارتوپدیتون باید بگم که من همیشه برای صافی کف پایی که دارم نیاز دارم کفش ها و کفی های طبی استفاده کنم . از چندین کلینیک تا به حال خرید داشتم ولی بهترین موردی که دیدم و مشتری دایمیشون شدم کلینیک ارتوپدی برتر اهواز هستش کفی های و کفش های طبیشون عالیه طراحی هاشون جالبه و من از کیفیت کفش های طبی بسیار راضی هستم .

پدر من بیماری دیابت داشت و متاسفانه مجبور به قطع عضو شد . مدت هاست داره از پروتز پا استفاده میکنه بهترین کلینک ارتوپدی فنی که از کارش راضی بودیم و تونست خیلی کمکمون کنه کلینیک پروتز برتر هستش پروتزی که ازشون تهیه کردیم پروتز قطع عضو پایین زانو بود . باید بگم که کارشون خیلی خوبه و ممنونم ازشون .

مادر من به علت دیابت و پس از طی یک دوره طولانی تحمل زخم و عفونت متاسفانه دچار قطع عضو شدن از ناحیه زیرزانو و خیلی همه ی خانواده متاثر ازین مساله ناراحت بودیم تا اینکه به کلینیک برتر معرفی شدیم جهت ساخت پروتز . طی دو هفته مراحل قالبگیری و پرو و تمرینات اولیه انجام شدن و با برخورد خوب و حمایت و آموزش هایی که انجام دادن خداروشکر مادرم تونست دوباره بدون عصا راه بره و الان کارهای خودش رو بطور مستقل انجام میده .

دایی بنده مشکلات حرکتی زیادی برای مفصل زانو داشت و مجبور شد که عمل کنه ، ترس خیلی زیادی داشتیم بابت این جراحی خیلی ها بعد از عملمفصل زانو دیگه نتونستن مثل قبل تحرک داشته باشن و عملا خونه نشین میشدن ، اما با پرس و جو زیاد کلینک ارتوپدی فنی برتر و تهیه پروتز مفاصل زانو پیشرفته جراحی مفصل مصنوعیشون خیلی خوب پیش رفت و الان می تونن به راحتی و به تنهایی خودشون کارهای روزمره خودشونو انجام بدن .

من یک ورزشکار حرفه ای بودم و زندگی آرومی داشتم سه سال پیش تصادف شدیدی کردم که مجبور شدم پای چپمو از زیر زانو قطع کنم ، خیلی بهم سخت گذشت یک سال علاوه بر مشکلی که داشتم درگیر افسردگی شدم . با هر سختی بود و کمک خانواده ام تونستم افسردگیمو التیام ببخشم چون برام نور امیدی پیدا شده بود با معرفی پزشکم به کلینیک ارتوز پروتز برتر آشنا شدم . من پروتز قطع عضو زیرزانو برای خودم تهیه کردم ، کم کم با کمک ها و آموزش های توانبخشی این کلینیک تونستم راه رفتن دوباره تجربه کنم . باید بگم پای جدیدمو دوست دارد و الان حدود شش ماه هست که آروم آروم ورزشم رو شروع کردم سختی های زیادی داشت ولی از کلینیک برتر بابت کمک هاشون و پروتز پا که برای من ساختن تشکر می کنم . امیدوارم همه از نعمت سلامتی به دور نباشن .

شغل من نجاری بود و توی یه روز کاری با یه بی دقتی کوچیک اتفاقی افتاد که باعث شد با اره انگشت دستم قطع بشه تلاش دکترا بی فایده بود و نشد که انگشت پیوند زده بشه و حسابی بهم سخت گذشت . مدتها گذشت که قانع شدم از پروتز دست استفاده کنم . باید تشکر کنم از خدمات کلینیک برتر از کمک ها و مشاوره هایی که بهم دادند وبا بازتوانی هایی که برام انجام دادن کمک کردن بتونم بهتر با عضو جدید بدنم کنار بیام من با استفاده از پروتز اندام فوقانی – پروتز دست – پنجه کربنی کلینیک ارتوپدی فنی برتر تونستم با وضعیت جدیدم کنار بیام . کلینیک ارتوپدی فنی برتر بهترین کلینیک پروتزی اهواز هستش و من خیلی بهشون مدیون هستم .

دختر من دچار بدشکلی ارتوپدی ناحیه پاش بود خدارو شکر با استفاده از ارتوز ها بریس هایی که از کلینیک برتر تهیه کردیم روز به روز داره بهتر میشه و خیلی از این بابت خوشحال هستم . کلینیک ارتوپدی برتر بهترین ارتز پروتز های کودک داره و باید بگم جز بهترین کلینیک های ارتوپدی فنی هستش من حسابی تحقیق کردم و کلینیک برتر جز مراکزی بود که محصولات با کیفیت و استاندارد ارایه می دهند .

من مشکل صافی کف پا داشتم با آموزش های فیزیوتراپی و کاردرمانی های کلینیک ارتوپدی فنی برتر راه رفتن و انجام فعالیت های روزانه ام خیلی خیلی راحت تر شده برام کلینیک ارتز پروتز برتر بهترین کلینیک ارتوپدی فنی خوزستان هست از زحماتشون متشکرم

من بیماری دیابت دارم و متاسفانه مشکلاتی برای پاهام ایجاد کرده برای مراقبت ازش مجبورم حسابی حساسیت به خرج بدم و اینطوری شد که با کلینیک ارتوپدی فنی برتر آشنا شدم کفش های زخم دیابتی و کفش های مربوط به پای دیابتی کلینیک برتر خیلی عالی هستن و خیال منو از بابت سلامت پاهام موقع استفاده از این کفش ها راحت کرده کلینیک ارتوپدی فنی برتر بهترین کلینیک ارتوز پروتزی اهواز به حساب میاد .

سال پیش دست دختر من با برخورد به شیشه شکست و چندین جای عصب و ماهیچه های دستش دچار مشکل شد برای درمانش جدا از عمل جراحی باید براش ارتوز تهیه میکردیم تا بتونه مثل قبل دستشو حرکت بده با کمک تیم توانبخش و ارتوپدی و فیزیوتراپی کلینیک برتر الان مثل قبل میتونه دستشو انگشتاشو تکون بده با تشکر از تیم درمانی کلینیک ارتوپدی فنی برتر اهواز .

مرتضی نجم

پسر من دچار مشکل پا بود جوری که برای راه رفتن نمیتونست پاشو بزاره روی زمین و همش با پنجه پا راه میرفت با تجویز پزشکش براش کفش و بریس مخصوص سفارش داده شد من این کفش و بریس از کلینیک ارتوپدی ارتز پروتز برتر تهیه کردم و کیفیت کارشون خیلی بالا بود و تاثیر خیلی زیادی به بهبود پای پسرم داشت . کلبنیک ارتوپدی فنی برتر با تجربه ترین و بهترین کلینیک ارتوپدی فنی هست .

من چند وقت پیش شکستگی دست داشتم به طوری که ماهیچه هام هم پارگی داشت و قسمتی از دست و انگشتامو نمیتونستم تکون بدم با خدمات توانبخشی و ارتز که از کلینیک ارتوپدی فنی برتر تهیه کردم رو به بهبودی هستم . کلینیک ارتز پروتز برتر بهترین کلینیک ارتوپدی فنیه

من دیابت دارم و همیشه مراقبت از پاهام برام دقدقه اس . چندین بار کفش های دیابتی مخصوص تهیه کردم ولی اونجوری که میخواستم راحتی نداشت تا اینکه از محصولات کلینیک ارتوپدی فنی برتر تهیه کردم کیفیت کارشون فوق العاده عالی و خیلی خیلی راحت . بهترین مرکز ارتوپدی فنی کلینیک ارتز پروتز برتر فقققققط

دختر من مشکل کلاب هند مادرزادی داشت با تشخیص پزشک جراحی انجام دادیم براش برای گرفتن نتیجه بهتر و تکیل کردن دوره درمانش از ارتوز های مخصوص کلینیک ارتوپدی برتر استفاده کردیم خدارو شکر رو به بهبود هستش و منو پدرش خیلی خوشحالیم که دخترمون الان میتونه دستشو تکون بده و دیگه بدشکلی قبل نداره . از کلینیک ارتوپدی فنی برتر هم ممنونیم به خاطر آتل و ارتز با کیفیتشون که راحتی فرزندمونو فراهم کرده . کلینیک ارتوپدی فنی برتر بهترین کلینیک ارتز پروتز هست .

پنجه پاهی پسر من دچار مشکل بود به طوری که موقع راه رفتن چندین بار زمین میخورد تشخیص پزشک این بود که عارضه چرخش پنجه پا به داخل داره با معرفی کلینیک ارتوپدی فنی برتر ارتوز پا تهیه کردیم مدواما باید استفاده میکرد اوایل مقداری سخت بود اما از انجایی که اتوز تهیه شده راحت بود بهش عادت کرده و الان نتیجه استفاده از اون خیلی مشخصه و خیلی بهتر از قبل شده درمان همچنان ادامه داره . متشکرم از گروه درمانی کلینیک ارتوپدی فنی برتر بابت خدماتشون ارتوز با کیفیتشون و راهنمایی هایی که میکنند . کلینیک ارتوپدی فنی برتر بهترین کلینیک ارتوپدی فنی اهواز و خوزستانه .

کلینیک ارتوپدی فنی برتر بهترین کلینیک ارتوز پروتز هستش و من بابت ارتوز کمربندی که ازشون تهیه کردم ازشون ممنونم . مهره های ستون فقرات مارد من شکستگی داشت و باید شبانه روز از این کمربند استفاده میکرد به مدت ۴ ماه . خدارو شکر الان دیگه سلامت خودشو به دست آورده

فرزند من دچار چرخش استخوان لگن مادرزدی بود در زمان زایمانش این مشکل تشخیص داده شد برای درمانش باید بریس تهیه میکردیم و من از کلینیک ارتوز پروتز برتر تهیه کردم و خیلی از نحوه درمانش راضی هستم و پسرم سلامت خودش رو بدست آورد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.