انتخاب برگه

بهترین ایمپلنت اصفهان | دکتر ندا مکانیک

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان، دندان های جایگزینی هستند که با استفاده از جراحی در فک مریض گذاشته می شوند. این ایمپلنت ها به عنوان جایگزینی برای دندان های از دست رفته به حساب می آیند، که به مریض کمک می کند تا غذا بخورد و به صورت عادی حرف بزند و به طور بالقوه ظاهرش را بهبود ببخشد.
 
معمولاً ایمپلنت دندان در چندین مرحله انجام می شود، و ممکن است چندین ماه طول بکشد تا این روند کاملاً به اتمام برسد. ایمپلنت دندان جایگزین ریشه های دندان می شود، ایمپلنت ها یک پایه قوی برای دندان دائمی یا قابل جابه جایی ایجاد می کنند که با دندان های طبیعی شما سازگاری دارند .
 
جنس ایمپلنت دندان از تیتانیوم خالص است که با بدن انسان سازگاری دارد . شکل آن به صورت میله باریکی است که درون استخوان فک قرار داده می شود . امروزه ایمپلنت دندان بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفتته است .
 
اگر پس از قرار گرفتن در فک به طور صحیح از آن نگهداری شود و ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت .

 

خانم دکتر ندا مکانیک دندانپزشک ایمپلنت اصفهان خدمات ایمپلنت دندان را برای شما با دانش و تجربه بالای داندانپزشکی انجام می دهند.

اگر به دنبال یک دندانپزشک خوب برای انجام ایمپلنت دندان خود هستید، خانم دکتر ندا مکانیک از بهترین گزینه ها برای انتخاب شماست. (ایمپلنت اصفهان)

دکتر ندا مکانیک ✔ دندانپزشک اطفال و زیبایی و ایمپلنت شماره تماس: 03136266570 | 09383867997

 جهت دریافت کارت ویزیت الکترونیکی عبارت “دکتر ندا مکانیک” را به سامانه پیامکی “10008590” ارسال نمایید.

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ