انتخاب برگه

بخش فروش کلینیک 24 با داشتن طرح های متنوع و ارائه تخفیفات مناسبتی و فصلی و ارائه پکیج متنوع از خدمات و قابلیت ها همیشه سعی کرده است تا نظر تمامی پزشکان و مشتریان گرامی را جلب نماید.

پزشکان عزیز میتوانند پکیج کامل اتوماسیون را با لیستی از خدمات و چارت های تخصصی به دلخواه وبر اساس نیازهای مرکز انتخاب نمایند . همواره تلاش ما ارائه خدمات پشتیبانی مناسب همراه با محصولات می باشد و بدین منظور بر روی تمامی خدمات یکسال پشتیبانی رایگان و واقعی ارائه خواهد شد.

 

لیست محصولات کلینیک 24 :

1- اتوماسیون مدیریت درمانگاه

2- اتوماسیون نرم افزار مدیریت کلینک

3- اتوماسیون نرم افزار مدیریت مطب

4- سیستم درمان و پرستاری

5- سیستم تحت وب پایش سلامت دانشجویان

6- سیستم نوبت دهی اینترنتی

7- سیستم نوبت دهی تلفن گویا

8- طراحی سایت های اختصاصی پزشکی

9- طراحی اپلیکیشن موبایل

10 – ارائه خدمات سخت افزاری ، شبکه ، آنتی ویروس و اینترنت

11- سیستم پنل پیامک همراه با وب سرویس ، شماره اختصاصی و خط خدماتی

12- خدمات طراحی،چاپ و گرافیک از جمله پوشه های پزشکی، سر نسخه و تابلوهای تبلیغاتی

جهت کلی محصولات شرکت در زمینه پزشکی و درمانی می باشد و همین موضوع باعث رشد هر چه بیشتر  خدمات و قابلیت های شرکت متناسب با نیازهای جامعه پزشکی گردیده است.

 

امکانات اتوماسیون نرم افزار کلینیک 24

لیست پزشکان در حال استفاده از اتوماسیون نرم افزار

 

و هر روز قابلیت های دیگری به این امکانات افزوده میشود. در کنار افزودن قابلیت ها بهینه سازی های مستمر بر روی امکانات برنامه صورت میگیرد تا همواره اجرای برنامه با سرعت مناسب برای تمامی کاربران با هر مشخصات نرم افزاری فراهم باشد.

 

کارشناسان فروش شرکت جهت هرگونه سوال و آشنایی بیشتر در خدمت شما عزیزان می باشند.

با ما در تماس باشید.

 

 

جهت آشنایی بیشتر با کلینیک 24 :

کلینیک 24 با يک دهه سابقه از سال 1385 در امر توسعه , پشتيباني و ارائه خدمات تخصصی در عرصه اتوماسیون نرم افزاری مدیریت مراکز پزشکی افتخار دارد که با داشتن تیم مهندسین خلاقیت ،حرفه ای و با پشتکار، همراه با مشاورین با تجربه و دلسوز با راهنمایی گرفتن از نظرات پزشکان عزیز ، مجموعه ای از خدمات و محصولات نرم افزاری برای مدیریت درمانگاه، کلینیک ،مطب ها و بهداری های دانشگاه ها فراهم آورده است.

هم اکنون اين مجموعه شامل4واحد تیم برنامه نویسی و توسعه، تیم پشتیبانی و آموزش، تیم وب سایت ،تیم فروش و مارکتینگ میباشدو باگردآوري اين بخش ها تحت نامی يکسان کلینیک 24 سعی در ارائه کامل خدمات IT به مراکز پزشکی از جمله درمانگاه ها،کلینیک ها، مطب ها و بهدارینگا های دانشگاه ها دارد.

چشم انداز:

مکانیزه نمودن تمامی امور مراکز پزشکی و ثبت سوابق پزشکی بیماران در تمامی کشور با اتوماسیون نرم افزاری کلینیک 24

ماموریت:

افزایش کیفیت درمان و جلب رضایت برای بیمار و کادر پزشکی از طریق ارائه اتوماسیون نرم افزاری که به موازات بخش های مدیریتی و حسابداری بتواند بصورت تخصصی ،سریع و راحت سوابق پزشکی بیماران را جمع آوری و نگه داری نماید و با تحلیل ها و مقایسات نموداری بتواند به پزشک برای بررسی روند درمان و یافتن بهترین راهکار درمانی کمک نماید.

همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهاي جامعه پزشکی و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنیا به سراسر کشور میباشد.

ارزش کار ما:

  • ارائه اتوماسیون نرم افزاری مبتنی بر تکنولوژی های روز برای مدیریت تمامی امور مراکز پزشکی
  • تشکیل پرونده الکترونیک و ثبت کامل تمامی سوابق گذشته بیمار و مراجعات آتی
  • پیاده سازی استاندارد SOAP (Subject, Object, Assessment, Plan) به منظور نگه داری اطلاعات درمانی بیمار و افزودن بخش Treatment و Education به این استاندارد به منظور سهولت دسترسی به اطلاعات پرونده بیمار برای پزشک
  • پیاده سازی فرم های تخصصی مورد نیاز برای تخصص های پزشکی با مشاوره با پزشکان متخصص
  • پیاده سازی امکان دسترسی بیمار به پزشک خود در هر ساعت از شبانه روز از طریق تلفن گویا و وب سایتشعار ما:کلینیک 24 یعنی کلینیک باز 24 ساعته با این هدف نامگذاری شده است تا کلینیک تمامی پزشکان را بصورت الکترونیک 24 ساعته باز نگه دارد و بیماران همواره بتوانند با پزشک خود در تماس باشند. ارائه راهکارهای نوین فناوری برای رسیدن به این هدف ، تلاش و حرکت هوشمندانه و هدفمند ، استمرار در ارائه خدمات ، بروز رسانی های پیوسته اتوماسیون همگی برای نیل به این مقصود می باشند. هر چند در این راه ارتقای سطح آگاهی، فرهنگ و دانش مردم نیز راهگشا میباشد.بالابردن کیفیت کارهاي ارائه شده درچهارچوب استانداردهاي حاکم دردنیا،امري نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد .  ديدگاه بلند مدت در تحقیق ، تولید ،عرضه وپشتیبانی ازجمله نگرش راهبردي ما درکاراست،نگرشی که به شهادت آن چه انجام گرفته است براي کلینیک 24 تخصص وبراي مشتریان رضايت رابه همراه داشته است.

 

امید است که ازتجربه تخصص مان براي يافتن بهترين نتیجه بهره گیريم.اينجانب ضمن اعلام تعهد كامل به اجرا و نگهداري و بهبود اتوماسیون نرم افزار از همه كاركنان شركت کلینیک 24 انتظار دارم با درك كامل ماموریت ما، توان خود را به صورت مستمر در تحقق اهداف بكار گيرند.

شاد وسلامت باشيد
سيد محمد رضا میراحمدی
مدير تیم فروش

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ