انتخاب برگه

[vc_row][vc_column][vc_column_text]کلینیک 24 با يک دهه سابقه از سال 1385 در امر توسعه , پشتيباني و ارائه خدمات تخصصی در عرصه اتوماسیون نرم افزاری مدیریت مراکز دندانپزشکی افتخار دارد که با داشتن تیم مهندسین خلاق ،حرفه ای و با پشتکار، همراه با مشاورین با تجربه و دلسوز با راهنمایی گرفتن از نظرات دندانپزشکان عزیز ، مجموعه ای از خدمات و محصولات نرم افزاری برای مدیریت درمانگاه، کلینیک ،مطب ها و بهداری های دانشگاه ها فراهم آورده است.

هم اکنون اين مجموعه شامل4 واحد تیم برنامه نویسی و توسعه، تیم پشتیبانی و آموزش، تیم وب سایت و تیم فروش و مارکتینگ میباشد و باگردآوري اين بخش ها تحت نامی يکسان کلینیک 24 سعی در ارائه کامل خدمات IT  به مراکز دندانپزشکی از جمله درمانگاه ها،کلینیک ها، مطب ها و بهداری های دانشگاه ها دارد.

چشم انداز:

مکانیزه نمودن تمامی امور مراکز دندانپزشکی و ثبت سوابق دندانپزشکی بیماران در تمامی کشور با اتوماسیون نرم افزاری کلینیک 24

ماموریت:

افزایش کیفیت درمان و جلب رضایت برای بیمار و کادر دندانپزشکی از طریق ارائه اتوماسیون نرم افزاری که به موازات بخش های مدیریتی و حسابداری بتواند بصورت تخصصی ،سریع و راحت سوابق دندانپزشکی بیماران را جمع آوری و نگه داری نماید و با نمایش گرافی ها و چارت های تخصصی به دندانپزشک جهت انجام بهترین درمان کمک نماید.

همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهاي جامعه دندانپزشکی و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنیا به سراسر کشور میباشد.

ارزش کار ما:

 • ارائه اتوماسیون نرم افزاری مبتنی بر تکنولوژی های روز برای مدیریت تمامی امور مراکز دندانپزشکی
 • تشکیل پرونده الکترونیک و ثبت کامل تمامی سوابق گذشته بیمار و مراجعات آتی
 • پیاده سازی فرم های تخصصی مورد نیاز برای تخصص های دندانپزشکی با مشاوره با دندانپزشکان متخصص
 • پیاده سازی امکان دسترسی بیمار به دندانپزشک خود در هر ساعت از شبانه روز از طریق تلفن گویا و وب سایت
 • نگهداری گرافی ها بر روی پرونده بیمار بصورت دریافت مستقیم از دستگاه ، فایل گرافی و اسکنر

 

شعار ما:

کلینیک 24 یعنی کلینیک باز 24 ساعته با این هدف نامگذاری شده است تا کلینیک تمامی دندانپزشکان را بصورت الکترونیک 24 ساعته باز نگه دارد و بیماران همواره بتوانند با دندانپزشک خود در تماس باشند. ارائه راهکارهای نوین فناوری برای رسیدن به این هدف ، تلاش و حرکت هوشمندانه و هدفمند ، استمرار در ارائه خدمات ، بروز رسانی های پیوسته اتوماسیون همگی برای نیل به این مقصود می باشند. هر چند در این راه ارتقای سطح آگاهی، فرهنگ و دانش مردم نیز راهگشا میباشد.

بالابردن کیفیت کارهاي ارائه شده درچهارچوب استانداردهاي حاکم دردنیا،امري نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد .  ديدگاه بلند مدت در تحقیق ، تولید ،عرضه وپشتیبانی ازجمله نگرش راهبردي ما درکاراست،نگرشی که به شهادت آن چه انجام گرفته است براي کلینیک 24 تخصص وبراي مشتریان رضايت رابه همراه داشته است.

امید است که ازتجربه تخصص مان براي يافتن بهترين نتیجه بهره گیريم.[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  تلفن همراه(الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  [vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

  سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ