انتخاب برگه

سرویس های اشتراک گذاری ویدئو (کانال آپارات) چیست؟ و چرا به آن نیاز داریم؟

حتماً فیلم‌هایی که توسط افراد مختلف تولید شده‌اند را دیده‌اید و به این فکر افتاده‌اید که شما هم دست به انجام چنین کاری بزنید! سرویس های اشتراک گذاری ویدئو (کانال آپارات) به عنوان یک قطب تبلیغاتی برای شما عمل می کنند. اگر به اهمیت سایت‌های شبکه‌های اجتماعی برای پربازدید شدن وبلاگ آگاهید، حتماً می‌دانید طرز کار این گونه سرویس‌ها برای بالا بردن بازدهی وبلاگ شما چیست.

شما یک فیلم می سازید و با دیگران به اشتراک می‌گذارید و این فیلم می‌تواند توسط اشخاص مختلف دیده شده و یا حتی آنها هم همان فیلم را در مکانی دیگر بازنشر کنند. به این ترتیب شما به شیوه بصری، کالا، وبلاگ یا خدمات خود را به صورت وسیعی تبلیغ کرده‌اید. کلاً این خاصیت ویدئو و سرویس های اشتراک گذاری ویدئو است.

پس تا اینجا از مزایای سرویس های اشتراک گذاری ویدئو کانال آپارات اندکی دستگیرمان شد. ولی برای گذاشتن یک فیلم در وبلاگ یک راه را پیش رو نداریم. ما می‌توانیم یک ویدئو را در یک مکان بارگذاری کرده و برای دانلود نشانی آن را به بازدیدکننده بدهیم. ولی مزایایی که سرویس اشتراک گذاری ویدئو به ما می‌دهند، بسیار زیاد است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

‌استفاده از سرویس اشتراک گذاری ویدئو، هم سادگی کار را برای شما محیا می کنند، هم تا حد قابل قبولی پایدار هستند و می‌توان به آنها اعتماد کرد.کلینیک 24 با مدیریت کانال آپارات برای پزشکان مفتخر است خدمات اشتراک گذاری ویدئو در کانال آپارات را خدمت پزشکان عزیز ارائه نماید :

فواید سرویس های اشتراک گذاری ویدئو (کانال آپارات)

  • انتشار تبلیغات شما به صورت دیداری
  • پایدار بودن
  • استفاده آسان از آنها
  • قرار دادن فیلم ها در وبلاگ با یک کد ساده بدون دردسر
  • عدم خروج کاربر از وبلاگ شما برای دیدن فیلم
  • کم کردن حجم ویدئو به صورت خودکار
  • بازنشر ساده آن توسط دیگران

تمامی این مزایایی که گفته شد، برای خود، دنیا داستان دارد. به عنوان مثال همین که حجم ویدئو برای شما تا حد قابل قبولی کاهش یافته است، به تماشاگران فیلم‌های شما می‌افزاید. یا این سرویس‌ها مثل یک عامل تبلیغاتی قوی عمل می‌کنند.

زمانی که شما از این چنین سرویسی استفاده می کنید، به کاربر اجازه دیدن فیلم را به صورت مستقیم از وبلاگ را می‌دهید که نیازی به خروج وی از صفحۀ وبلاگ شما نیست.

هر کاربری که از فیلمی خوشش آید، می‌تواند آن را با یک کد ساده در وبلاگ خود قرار دهد. شما هم می توانید چنین کاری را انجام دهید. این است که می‌گوییم انتقال فیلم باعث شناخته شدن محصول و خدمات شما می شود.

شما با استفاده از یک سرویس اشتراک گذاری ویدئو، خیالتان تا حدی راحت است که یک شب بخوابید و زمانی که از خواب بیدار شدید، از فیلم هایتان خبری نباشد. این همان پایداری این سرویس‌ها است.

 

 

تعدادی از نمونه پروژه های مدیریت کانال آپارات

 

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ