لینکدین

همانطور که می دانید لینکدین یکی از شبکه های اجتماعی شگفت انگیز در دنیای اینترنت است. زمانی که صحبت از برقراری ارتباط با متخصصان به میان می آید، هیچ جایی بهتر از لینکدین نخواهد بود. نه فیسبوک، نه اسنپ چت، نه فلان و نه بهمان می توانند برای انجام کارهای تخصصی جایگزین شبکه اجتماعی لینکدین شوند.

لینکدین منبع و مرجع اصلی متخصصانی است که در کار خود جدی هستند. تا پایان سال 2016، لینکدین حدود 500 میلیون عضو داشته است و در هر ثانیه دو عضو جدید به آن اضافه می شوند. به همین خاطر یکی از بهترین شبکه های ارتباطی برای جذب مخاطب به شمار می آید.

لینکدین یک پلتفرم عالی برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی و مخاطبان هدف است. توسعه شبکه کاری در این پلتفرم به شما کمک می کند در آمد و اعتبار بیشتری داشته باشید.

پیشنهاد ما در کلینیک 24 به شما این است که هرچه سریع تر فعالیت خود را در لینکدین آغاز کنید. شبکه اجتماعی لینکدین می تواند ابزار مناسبی برای جذب مخاطب باشد. با فعالیت در لینکدین نه تنها به عنوان فردی خبره در حرفه ی خود شناخته خواهید شد، بلکه به مرور زمان فرصت های شغلی فوق العاده ای به شما پیشنهاد می شود.

پروفایل Linkedin، در واقع رزومه کاری شماست، پس بهتر است پروفایل کاربری خود را تا جای ممکن کامل کنید تا هر فردی که پروفایل شما را مشاهده می کند، بتواند با سوابق تحصیلی و شغلی شما آشنا شود.

اگر برای راه اندازی و یا مدیریت پروفایل خود زمان کافی در اختیار ندارید تا فعالیت اجتماعی برند خود را به بهترین شکل اجرا کنید، کلینیک 24 با افتخار این خدمت را برای شما انجام میدهد.