انتخاب برگه

اینستاگرام چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

مهم نیست چه حرفه ای داریم، فرقی نمیکند که حرفه ی ما کوچک است یا بزرگ، واقعیت این است که همه ما نیاز داریم تا حرفه ی خود را به بهترین شکل ممکن به دیگران معرفی کنیم و در این بین راه های زیادی وجود دارند که میتوانیم از آنها برای معرفی خود و حرفه ی خود به دیگران بهره ببریم، با توجه به اینکه اینترنت هر روز در حال رشد و پیشرفت است و امروزه دیگر به بخش جدا نشدنی و ملزومی از زندگی هر یک از ما بدل گشته است ، بازاریابی اینترنتی و تجارت آنلاین میتواند راه گشای معرفی بسیاری از حرفه ها و همچنین توسعه دهنده تجارت های بزرگتر باشد.

بی شک امروزه یکی از کانال های موثر برای معرفی خود و خدماتان استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد ، طبق خبری از  آژانس تحقیقاتی Zenith (ارائه شده در مارس ۲۰۱۷) پیش بینی شده که در سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۴۱% از کل هزینه‌هایِ تبلیغاتی در سراسر جهان به تبلیغات اینترنتی اختصاص می یابد و در نتیجه از قدرت رسانه‌ایِ تلویزیون کاسته و بر قدرت شبکه‌های اجتماعی افزوده خواهد شد، بی تردید در بین شبکه های اجتماعی مختلف، اینستاگرام بزرگترین سهامدار در جذب مخاطب است و تاثیرگذاری بسیار زیادی بر ذهن کاربران دارد که پیوسته درحال تبدیل شدن به یک ابزار برای پیاده سازی و تاثیر برند بر ذهن مخاطب است.

همواره در نظر داشته باشید که با بهره گیری از علم روز دنیا در زمینه فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی مسیر شما در رسیدن به رشد و توسعه پایدار کوتاه تر و تاثیرات سودمند آن در کسب و کارتان شما ماندگارتر خواهد بود.

چرا اینستاگرام مهم است؟

اینستاگرام را این روزها همه می‌شناسند، جذابیت و تاثیرگذاری عکس در نگاه مخاطب و همچنین راحتی استفاده از این نرم‌افزار باعث شده که هر روز به کاربران این شبکه اجتماعی اضافه گردد.

اینستاگرام چند وقتی است که به لیست شبکه‌های اجتماعی پرکاربر اضافه شده و در سرتاسر دنیا وجه عمومی پیدا کرده است. مهم بودن اینستاگرام از آنجایی شروع شد که کسب و کار های مختلف  نیز صفحه‌ای در این نرم‌افزار برای خود باز‌‌‌‌‌‌‌ کردند تا کاربران و مشتریان خود را در آنجا همراهی کنند. پزشکان نیز از این قاعده مستثنی نیستند، اینستاگرام یک «باید» برای شما است. زیرا اینستاگرام بهترین مدیا برای افراد معروف، کسب و کار‌های کوچک و بزرگ و حتی افراد معمولی است که حرفی برای گفتن دارند.

جالب است بدانید که اینستاگرام :

بالای 900 میلیون کاربر دارد.

بالای 800 میلیون حساب ها در سراسر جهان در هر ماه فعال هستند

بالا 500 میلیون حساب ها در سراسر جهان در هر روز فعال هستند

80 درصد از حساب ها کسب و کاری را دنبال می کنند.

60 درصد از مردم می گویند که محصولات جدید را در اینستاگرام کشف می کنند.

اگر برای راه اندازی و یا کار با پیج خود زمان کافی در اختیار ندارید تا فعالیت اجتماعی برند خود را به بهترین شکل اجرا کنید، ما برای شما صفحات اینستاگرام را مدیریت می کنیم.

کلینیک 24 در حال حاضر با مدیریت بیش از ده ها صفحه اینستاگرام پزشکان مختلف مفتخر است خدمات زیر را خدمت پزشکان عزیز ارائه نماید :

تعامل با مخاطب

ایجاد فضای تعاملی با کاربران در اینستاگرام با ترغیب مخاطبان به اشتراک گذاری نظرات و دنبال کردن برند شما

تولید محتوا و پست

تولید پست های خلاقانه و جذاب مرتبط با موضوع کار و مناسبت ها با استاندارد های کامل

آنالیز و گزارش

گزارش های هفتگی از میزان محبوبیت، رشد، فالوور، هشتگ، فعالیت، جذابیت در صفحه رسمی اینستاگرام شما

مدیریت هشتگ

تحقیق و شناسایی هشتگ های پرکاربرد مرتبط با کسب و کار شما برای جذب بیشتر مخاطبان و افزایش بازدید پست

طراحی برند اجتماعی

مطابق با برند و اطلاعات کسب و کار شما، ما صفحه رسمی شما را در اینستاگرام طراحی و آماده فعالیت می کنیم.

مشتریان صفحه اینستاگرام

 

در صورت تمایل به استفاده از این خدمت  مستقیما به شماره 09137387062 تماس بگیرید.

 

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ