انتخاب برگه

درباره‌ ما

کلینیک24

“کلینیک24” یک کلینیک پزشکی نیست بلکه یک شرکت کامپیوتری در استانبول می باشد که به کمک فناوری های نوین و با رعایت کلیه ضوابط و شئونات، ارتباط بین مراجعه کنندگان خدمات پزشکی ، سلامتی و مشاوره ای را با درمانگران متخصص برقرار می کند.

“کلینیک24” برای مطب ها، کلینیک ها، مراکز مشاوره و روانشناسی ، زیبایی و غیره: راه حل امروزی تر برای مدیریت مرکزشان بصورت آنلاین در هر زمان و مکان

“کلینیک24” برای عموم کسب و کارها: محل مناسبی برای معرفی خدمات، محصولات و تخفیفاتشان با بازدید بالا و هدفمند

“کلینیک24” برای مردم عزیز: تسهیل کننده دریافت نوبت و خدمات پزشکی، مشاوره و روانشناسی، زیبایی و غیره

رویکرد ما ارائه اتوماسیون های نرم افزاری قوی، کاربرپسند و بین المللی

استارت آپ کلینیک24 برای مدیریت مراکز پزشکی، زیبایی، مشاوره و روانشناسی و ایجاد ارتباط مستمر و 24 ساعته بین بیماران و پزشکان، نگهداری سوابق درمانی و مشاوره ای بیماران راه اندازی گردید و در ادامه با طراحی پرونده الکترونیکی پزشکی و مدیریت عملیات های مالی، حسابداری و انبارداری موفق به اجرای اتوماسیون نرم افزاری در درمانگاه ها گردید.

سپس با اضافه نمودن بخش های مورد نیاز برای مراکز دندانپزشکی ، آزمیاشگاه های ژنتیک و دامپزشکی موفق به پیاده سازی در آن مراکز نیز گردید.

تیم برندینگ کلینیک24 با شناخت کامل فضای درمانی و پزشکی شهر اضفهان و کشور ایران و همراه با توانایی های حرفه ای و تخصصی و تجربیات فراوان نمونه های کاری بسیار موفقی در این زمینه برای پزشکان و مراکز محترم اجرا نموده است.

همزمان راه اندازی سامانه های نوبتدهی تلفن گویا و ویپ نیز برای پوشش این بخش از نیاز مراکز به مجموعه کلینیک24 اضافه گردید.

پس از کسب تجربیات فراوان طراحی اتوماسیون نرم افزاری مدیریت مراکز پزشکی تحت ویندوز، کلینیک24 با راه اندازی وب سامانه کلینیک24 سعی در پوشش مهره مفقوده گردش کار اتوماسیون های پزشکی یعنی نقش بیمار یا مراجعه کننده در فرایندها دارد.

امیدواریم در آینده با توسعه قابلیت های بانکی بین المللی و امکانات موجود در خارج از کشور بتوانیم امکانات و قابلیت های بیشتری به مراکز محترم و اعضای خانواده کلینیک24 ارائه دهیم.

 

تیم مهندسین فوق العاده کلینیک24

تیم توسعه و برنامه نویسی

نسخه ویندوز و نسخه تحت وب

تیم حرفه ای توسعه و برنامه نویسی کلینیک24 جهت توسعه اتوماسیون نرم افزاری کلینیک24 نسخه تحت ویندوز و نسخه تحت وب

تیم استقرار و پشتیبانی

آموزش و ارائه خدمات پشتیبانی

استقرار ، آموزش و پشتیبانی اتوماسیون نرم افزار کلینیک24 نسخه تحت ویندوز ، تحت وب ، تلفن گویا و ماژول های تخصصی

تیم برندینگ

تبلیغات مجازی

تیم تبلیغات مجازی کلینیک 24 با تونایی های طراحی سایت شیک و حرفه ای، مدیریت محتوای سایت و سئو(رتبه گوگل) ، مدیریت اینستاگرام شامل طراحی پست و استوری و افزایش فاللور و میکس و مونتاژ کلیپ جهت کانال آپارات و یوتیوب، لینکینگ و ساخت صفحات اختصاصی در سایت دکترآف

تیم فروش و قرارداد

معرفی محصولات و خدمات

جهت ارائه توضیحات راجع به محصولات و خدمات کلینیک24 ، معرفی امکانات و ارائه نسخه دمو و عقد و تمدید قرارداد

ارزش‌های ما

یکسری از موضوعات همواره سرلوحه کار ما قرار داشته اند و تلاش کرده ایم با پایبندی به آنها امنیت خاطر و خرید مطمئن را برای مشتریان کلینیک24 فراهم نماییم.

تعهد و اعتبار

تلاش کرده ایم همواره به تعهدات و خدماتی که مشتریان گرانقدر ما خرید کرده اند پایبند بمانیم تا از اعتبار برند کلینیک24 محافظت نماییم.

توسعه مداوم

افزودن امکانات جدید ، اصلاح رویه های قبلی ، رفع مشکلات احتمالی همواره سرلوحه کار ما قرار داشته تا مشتریان ما بتوانند از بهترین امکانات روز استفاده نمایند.

در دسترس بودن

واحد آموزش و پشتیبانی با فراهم کردن مجموعه کامل از آموزش های فیلمی و متنی در تلاش می باشد تا مشتریان بتوانند علاوه از آموزش های اولیه در زمان استقرار، از آموزش ها در هر زمانی استفاده نمایند. ما همواره از طریق واتساپ و انی دسک در دسترس شما می باشیم.

تبلیغات مجازی خود را با هزینه مناسب به ما بسپارید

طراحی سایت شیک و حرفه ای

مدیریت محتوا و سئو و رتبه گوگل

مدیریت اینستاگرام

مدیریت کانال آپارات و یوتیوب

کامنتینگ

مدیریت کانال تلگرام

لینکینگ

ساخت صفحه اختصاصی دکترآف

بیایید همین امروز شروع کنیم

آماده تغییرات فوق العاده اساسی هستید؟

بیایید این شگفتی را باهم بسازیم!

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ