انتخاب برگه

اقامت قبرس شمالی

قبرس شمالی یکی از مقاصد جذاب تحصیلی و توریستی در میان ایرانیان است و هرساله بسیاری از افراد، تصمیم به مهاجرت به قبرس شمالی دارند. شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس با داشتن سال ها تجربه در امر انواع مهاجرت، توانسته است پرونده‌های موفق بسیاری را در کارنامه درخشان خود داشته باشد.  البرز گروپ قبرس در این مقاله قصد دارد به بررسی شرایط و هزینه‌های اخذ اقامت قبرس شمالی بپردازد. قبرس شمالی یکی از مقاصد جذاب تحصیلی و توریستی در میان ایرانیان است و هرساله بسیاری از افراد، تصمیم به مهاجرت به قبرس شمالی دارند. شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس با داشتن سال ها تجربه در امر انواع مهاجرت، توانسته است پرونده‌های موفق بسیاری را در کارنامه درخشان خود داشته باشد. البرز گروپ قبرس در این مقاله قصد دارد به بررسی شرایط و هزینه‌های اخذ اقامت قبرس شمالی بپردازد.

روش های دریافت اقامت قبرس شمالی

قبرس شمالی کشوری مهاجر پذیر است که برای اخذ اقامت آن روش‌های مختلفی وجود دارد؛ در ادامه به بررسی شرایط اقامت و مهاجرت به قبرس شمالی با روش‌های مختلف می‌پردازیم.

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت قبرس شمالی

درست مانند توضیحی که در رابطه با شرایط دادیم، مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت قبرس شمالی هم در هر روش متفاوت است و امکان دارد مدرکی که در یک روش اضطراری است، در روش دیگر نیاز نباشد. برخی مدارک کلی که پیش از مهاجرت باید به فکر جمع آوری آن‌ها باشید، عبارتند از؛

 • مدرک تحصیلی
 • رزومه شغلی
 • مدارک هویتی
 • اخذ پاسپورت قبرس شمالی

حتی اگر موفق به اخذ اقامت دائم در قبرس شمالی شوید، نمیتوانید پاسپورت این کشور را کسب کنید و تنها یک کارت شهروندی دریافت می‌کنید که از طریق آن بتوانید از امکانات شهروندی استفاده کنید. برای اخذ پاسپورت قبرس شمالی باید حداقل ۱۰ سال از اقامتتان در این کشور گذشته باشد و طی این سالها تسلطتان به زبان انگلیسی یا ترکی به قدر کافی رشد کرده باشد. پس از اخذ پاسپورت قبرس شمالی، میتوانید بدون ویزا به برخی از کشورها مانند ترکیه سفر کنید.

مزایا و معایب مهاجرت به قبرس شمالی

اقامت هر کشوری مزایا و معایبی دارد که پیش از اقدام برای مهاجرت باید درباره‌ی آن تحقیق کنید؛ اما در نظر داشته باشید هیچ آرمانشهری در جهان وجود ندارد و هر کشوری در کنار مزایا، چالش‌هایی نیز دارد. قبرس شمالی هم با وجود ایمکه میتواند یک زندگی رویایی و بی دغدغه را برایتان رغم بزند اما ممکن است با توجه به شرایطی که دارید، معایبی نیز برایتان داشته باشد. این بخش به برخی مزایا و معایب مهاجرت به قبرس شمالی اشاره خواهیم کرد تا بتوانید تصیمی همه‌ جانبه بگیرید.

مزایای مهاجرت به قبرس شمالی

 • رایج بودن زبان انگلیسی
 • رایج بودن انواع ارز در بازارهای مختلف
 • پایین بودن هزینه‌های زندگی
 • پایین بودن آمار جرم و جنایت
 • اقتصاد پایدار و قانونمند
 • سرعت بالای اینترنت
 • طبیعت بی نظیر
 • نرخ آلودگی پایین

معایب مهاجرت به قبرس شمالی

 • نرخ درآمد پایین
 • کمبود شغل برای دانشجویان
 • عدم عضویت در اتحادیه اروپا
 • اختصاص امکانات تفریحی به فصول پر توریست

سرمایه گذاری قبرس شمالی | شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس شمالی

اقامت کوتاه‌مدت قبرس شمالی

برای ورود به این کشور و اخذ اقامت آن باید در وهله اول، ویزای قبرس شمالی را دریافت کنید. در زیر، انواع اقامت کوتاه‌مدت قبرس شمالی و مدت‌زمان اعتبار هرکدام برای شما توضیح داده شده است. ویزای کوتاه‌مدت مطابق با روزهای درخواست شده توسط مسافر برای اهداف غیر مهاجرتی و برای اقامت‌هایی که کمتر از سه ماه است، صادر می‌شود. ویزای توریستی قبرس شمالی به شهروندان کشورهای ثالثی داده می‌شود که مایل‌اند برای اهداف گردشگری و سرگرمی از این جزیره دیدن کنند. رزرو هتل یا اسنادی دال بر اجاره یک خانه در این کشور، باید برای اقامت حداکثر ۹۰ روز در فرم درخواست ضمیمه شود. ویزای توریستی قبرس شمالی، حداکثر برای ۳۰ روز صادر می‌شود.

اقامت دائم قبرس شمالی

بعد از پنح سال تمدید اقامت یکساله در قبرس شمالی ، در صورتیکه از نظر مالی و هماهنگی با شرایط کشور قبرس شمالی دارای شرایط لازم باشید به شما اقامت طولانی مدت تعلق میگیرد. گاها گفته میشود که پس از دریافت اقامت طولانی مدت راه برای دریافت تابعیت قبرس شمالی نیز فراهم میشود که این موضوع بستگی به آینده و شرایط آن زمان خواهد داشت.

آشنایی با شرکت البرز گروپ قبرس مشاور و مجری خرید ملک قبرس شمالی:

ما شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس شمالی هستیم که در زمینه ارائه خدمات ساختمانی ، سرمایه گذاری ، مشاور املاک و مهاجرتی به قبرس شمالی فعالیت می‌کنیم. این شرکت با بیش از سالیان سال تجربه تک تک اعضای گروه در حوزه ساختمان سازی و پیمانکاری ، مهاجرت، خرید ملک، سرمایه‌گذاری و اقامت قبرس شمالی با بهره‌گیری از دانش فنی و حرفه‌ای، تعهد و اخلاق مداری با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود، تاسیس شده است.

ما با همکاری با بهترین و برترین شرکت های سازنده املاک در قبرس شمالی، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت و قابل اعتماد و به صرفه ارائه می‌دهیم. با توجه به تعهد ما به ارائه بهترین خدمات و رعایت اصول اخلاقی، هدف ما ایجاد رابطه‌ای بلندمدت با مشتریان خود است چرا که فرایند سرمایگذاری، اقامت و مهاجرت سال های متوالی نیاز به همراهی با مشتری دارد و ایجاد رضایت مشتری در هر مرحله از خدمات ارائه شده، از اولویت‌های ماست.

همراهی و ارائه مشاوره به شما در تمام مراحل سفر به قبرس شمالی، بازدید از پروژه ها، امور سرمایه گذاری ، گرفتن اقامت و یا مهاجرت کامل به قبرس شمالی واقعی ، مسئولانه و دوستانه است. با انتخاب ما به عنوان شرکت مهاجرتی در قبرس شمالی، تمام سعی مان را میکنیم که تجربه‌ای حرفه‌ای و رضایتمندی کامل را بدست آورید. تیم مجرب البرز گروپ با ارائه مشاوره‌های لازم و ارایه خدمات مناسب، مشتریان خود را در تمامی مراحل خرید ملک در قبرس شمالی و سرمایه گذاری در این کشور، همراهی می‌کند. علاوه بر این، این شرکت به مشتریان خود اسکان رایگان در قبرس شمالی را فراهم می‌کند تا آن‌ها بتوانند به راحتی و با آرامش بیشتری در مراحل خرید ملک قبرس شمالی و سرمایه گذاری، پیش می‌روند.

وبسایت رسمی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس شمالی

www.alborzcyprus.com

واتساپ – Whatsapp

کانال یوتیوب 

کانال آپارات

جهت دریافت اطلاعات تماس شرکت البرز گروپ قبرس کلیک نمایید.


اقامت قبرس شمالی در دکتر آف

صفحه اینستاگرام و وبسایت شرکت کلینیک 24

سوالی دارید؟ چت از طریق واتس اپ