مرکز مشاوره امید شهرکرد

نوبت دهی اینترنتی | مرکز مشاوره امید شهرکرد

نوبت دهی اینترنتی | مرکز مشاوره امید شهرکرد

مشخصات:

بیوگرافی

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره امید شهرکرد در سال 1387به منظور ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره به جامعه، تحت نظارت سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران تأسیس گردید.

مشاوره ، فعالیتهای تخصصی ، یاورانه ، حضوری ، هدفدار و عاطفی بین مراجع و مشاور است. مشاور یا روانشناس فردی است که در برقراری رابطه­ ی حسنه و حل مشکلات روانشناختی، تخصص دارد و به مراجع کمک می کند تا در یک جو سرشار از تفاهم و همدلی ، آزادانه و صادقانه به طرح مشکلش پردازد و پس از تجزیه و تحلیل و خود شناسی بهتر و عمیق تر با کمک او تصمیم مناسبی بگیرد و در نهایت به حل مشکلش بپردازد.

مشاور یا روان درمانگر با استفاده از تکنیکها و روشهای شناخته شده علمی در راه شناخت و کشف احساسات و مواضع ناکار آمد برای برنامه ریزی تغییر آن افکار، گام بر می دارد که این تکنیکها و روشها در مورد هر فرد و مشکل خاص ویژگیهای خاصی دارد.

هدف اصلی ما از ساخت این سایت، بالا بردن آگاهی و اطلاع رسانی در جهت ارتقاء سطح بهداشت روانی است.

هدف آن ایجاد سلامت روان به وسیله پیشگیری از ابتلاء به بیماری روانی، کنترل عوامل موثر در بروز بیماریهای روانی، تشخیص زودرس بیماریهای روانی، پیشگیری از عوارض ناشی از برگشت بیماریهای روانی و ایجاد محیط سالم برای برقراری روابط صحیح انسانی است.

درمانگران:


نوبت مشاوره دکتر علی اکبر شریفینوبت مشاوره دکتر ذبیح الله کاوهنوبت مشاوره محمد قاسمینوبت مشاوره دکتر یاسر آزادنوبت مشاوره اسرا باقرزادهنوبت مشاوره علی رضا روحینوبت مشاوره فرود نیکوبیننوبت مشاوره زهرا داودینوبت مشاوره محمد ربیعینوبت مشاوره رقیه داوری

 


جهت کسب اطلاعات تماس (شماره تماس ، آدرس) به سامانه معرفی، نوبت دهی اینترنتی و اتوماسیون تحت وب کلینیک24 مراجعه نمایید.

پیشنهاد مطالعه  نوبت دهی اینترنتی | خانم دکتر الهه امیری

نوبت دهی اینترنتی مرکز مشاوره امید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.